Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Het Klooster
Woerden
20:00
Botanique
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Mezz
Breda
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Muze
Noordwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
18:00
Grote- of Sint Janskerk
Schiedam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hofman
Utrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater Dakota
Den Haag
Gaslab TU/e
Eindhoven
20:30
Victorie
Alkmaar
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:15
De Bosuil
Weert
Theater de Purmaryn
Purmerend
MFC De Pluk
Geldermalsen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Hedon
Zwolle
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Vera
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Vooruit
Gent
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
Ahoy
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Nieuwe Kolk
Assen
Cultura
Ede
20:00
Thiemeloods
Nijmegen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
Grote Kerk Wageningen
Wageningen
C.C. Hasselt
Hasselt
Paard
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
De Kreun
Kortrijk
Melkweg
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Buze
Steenwijk
21:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
donderdag 15 december 2016
21:00
Blizzard
Little Devil, Tilburg
19:30
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cafe akoestiek
Duycker, Hoofddorp
Caliban + Suicide Silence + To The Rats and Wolves + Any Given Day
Dynamo, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Coppersky / Green Lizard
Winston, Amsterdam
20:30
CUT_ / Sofie Letitre
Nieuwe Nor, Heerlen
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
20:00
Dans Dans
Botanique, Brussel
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
DeWolff
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Eefje De Visser
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
EMM Pre Party
Effenaar, Eindhoven
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Gare Du Nord
Luxor Live, Arnhem
20:15
Georgie Fame / Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Her Majesty
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Indian Askin
Mezz, Breda
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jesus Christ Superstar
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Joanne Shaw Taylor
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Griffioen, Amstelveen
18:00
Kizzy
Grote- of Sint Janskerk, Schiedam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Letz Zep
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Liptease and the Backstreet Crackbangers - kerstshow
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Lucy Woodward
Patronaat, Haarlem
Maaike Ouboter
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marvin Dee
Hofman, Utrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Morgarten / Slechtvalk
Gigant, Apeldoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Gaslab TU/e, Eindhoven
20:30
Open Podium ft. Alkmaars Songwriter Collectief
Victorie, Alkmaar
20:15
Pants Down Circus : "Rock"
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist
Paul de Munnik
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schuur, Haarlem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:15
Popavond Muziekschool De Drieklank
De Bosuil, Weert
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Even goede vrienden
MFC De Pluk, Geldermalsen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sandra van Nieuwland
Hedon, Zwolle
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Skip & Die
EKKO, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
T-99 + Miraculous Mule
Vera, Groningen
19:30
The Cool Quest
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
The Dutch Eagles
Theater De Willem, Papendrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Hoftheater, Raalte
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Markant Uden, Uden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Town of Saints
Paradiso, Amsterdam
Trixie Whitley
Vooruit, Gent
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Meervaart, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Theater Sneek, Sneek
vrijdag 16 december 2016
10 jaar Nick & Simon
Ahoy, Rotterdam
3J'S - Acoustic Christmas
Orpheus, Apeldoorn
20:30
A Soulful Xmas with Berget Lewis
Groene Engel, Oss
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Bussel, Oosterhout
Amsterdam Klezmer Band
De Nieuwe Kolk, Assen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Cultura, Ede
20:00
Anne Soldaat / Iris Penning
Thiemeloods, Nijmegen
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
Answer Code Request
Muziekgieterij, Maastricht
Anúna
Grote Kerk Wageningen, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
Barrelhouse
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
Birth of Joy / The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
Bitbird Label Night
Melkweg, Amsterdam
Blaudzun
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bökkers
De Buze, Steenwijk
21:00
Bokoesam
Paradiso, Amsterdam
22:00
Boscha Nova / Fountain Of Youth / Guado / Raynor Bruges & Murda
Nieuwe Nor, Heerlen