Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
N9
Eeklo
De Roma
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Annabel
Rotterdam
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
20:00
Roepaen
Ottersum
Bootstraat
Hasselt
21:00
Little Devil
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Extase
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Overasselt Theater
Overasselt
20:30
A9 studios
Uitgeest
20:00
IJsselhallen
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
JKC Nirwana
Dronten
20:00
Gelredome
Arnhem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:15
De Bosuil
Weert
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Pul
Uden
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Podium 't Beest
Goes
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Kapel
Zoersel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
15:00
Sint-Paulusabdij
Oosterhout
15:00
Iduna
Drachten
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Grand Cafe De Haven
Zwammerdam
20:00
Hofman
Utrecht
14:30
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Vorstin
Hilversum
14:15
Musis
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Kunstenlab
Deventer
Gigant
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
12:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
Metropool
Hengelo
Arminius
Rotterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Dynamo
Eindhoven
11:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Baroeg
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
Grote Kerk
Den Haag
15:30
BIRD
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Simplon
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Het Depot
Leuven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Taverne
Bergen
15:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Mezz
Breda
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
zaterdag 17 december 2016
21:00
Miles!
N9, Eeklo
Milow
De Roma, Antwerpen
Minou Bosua - Minoux
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Annabel, Rotterdam
21:00
New Cool Collective ft. Mark Reilly
De Peppel, Zeist
20:00
Nils van Haften / Shirma Rouse
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
20:00
Ntjam Rosie
Roepaen, Ottersum
Paceshifters / The Sore Losers
Bootstraat, Hasselt
21:00
Paranoid State + Yawp! + Tense Reaction
Little Devil, Tilburg
Paul de Munnik
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Pelgrim
Extase, Tilburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Overasselt Theater, Overasselt
20:30
Pink FLoyd Project met Durga McBroom en Bert Heerink
A9 studios, Uitgeest
20:00
Praise United XL
IJsselhallen, Zwolle
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parktheater, Eindhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Rockabilly met de Barnbees
JKC Nirwana, Dronten
20:00
Salsa Dance Gala
Gelredome, Arnhem
19:45
Sevn Alias
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Skip & Die
Nieuwe Nor, Heerlen
21:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:00
Steak Number Eight
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Still Alive Tribute
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Symfo Classics
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
The Doors Alive
De Pul, Uden
18:30
The Gentle Storm
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Kik
Theater Gooiland, Hilversum
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
21:00
Tony Momrelle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Trixie Whitley
De Kapel, Zoersel
20:00
Trixie Whitley
Effenaar, Eindhoven
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Oosterpoort, Groningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Watskeburt?! - de musical
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Welkom bij de fresku Show
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Zazí - Supernova
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
zondag 18 december 2016
15:00
A Festival of Lessons and Carols
Sint-Paulusabdij, Oosterhout
15:00
A Soulful X-Mas with Berget Lewis
Iduna, Drachten
16:00
Admiral Freebee
Paard, Den Haag
16:00
Alphen Opus 2
Grand Cafe De Haven, Zwammerdam
20:00
And Friends Concerts: a balladeer
Hofman, Utrecht
14:30
Angels
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
Anúna
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Benjamin Francis Leftwich
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Blues Café presents John F. Klaver Band
Vorstin, Hilversum
14:15
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Musis, Arnhem
20:00
Captain Beefheart / Frank Lammers / Magic Band
Patronaat, Haarlem
15:00
Coolhaven
Kunstenlab, Deventer
Cynbel
Gigant, Apeldoorn
20:30
Dans Dans
EKKO, Utrecht
19:30
De Grote Prijs van Nederland Finale Hiphop
Paradiso, Amsterdam
12:30
De Grote Prijs van Nederland Finale Singer-Songwriter
Paradiso, Amsterdam
17:00
De IJssel Stroomt Over
Metropool, Hengelo
DeWolff
Arminius, Rotterdam
14:15
Ellen Deelen / Jet Hoogen Esch / Ger Venneker
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Ellen ten Damme
Wilminktheater, Enschede
20:00
Geoff Tate (ex Queensryche) Acoustic Tour + Snake Bite Love
Dynamo, Eindhoven
11:00
Grootste platen/cd beurs van de Achterhoek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Hate / Noctem
Baroeg, Rotterdam
Her Majesty
Gigant, Apeldoorn
Herman van Veen - Kerstconcert
Grote Kerk, Den Haag
15:30
It's a family affair
BIRD, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Joanne Shaw Taylor
Grenswerk, Venlo
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
King of the World
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Letz Zep
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Liptease
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Masta Ace / Primetech
Simplon, Groningen
20:00
Mick Flannery
Tolhuistuin, Amsterdam
Milow
Het Depot, Leuven
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Sugar Factory, Amsterdam
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
15:00
Nirvana door Zapp4
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Pia Douwes - A Midwinter's Tale
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Taverne, Bergen
15:00
Singer-Songwriter Joost Ariëns
PopEi, Eindhoven
21:00
Sofie Letitre
Mezz, Breda
16:00
Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Stephanie Struijk Kerstconcert & Kerstbuffet
Theater Dina, Dedemsvaart
21:00
Talib Kweli
Bitterzoet, Amsterdam
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
16:00
The Juke Joints
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal