Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Ludens
Voorburg
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
AFAS Live
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Bon theater
Medemblik
21:00
Corneel
Lelystad
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Koningshof
Maassluis
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Spot
Middelburg
Singer Theater
Laren
21:00
Altstadt
Eindhoven
Casco
Amsterdam
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
Agnietenhof
Tiel
20:00
Atak
Enschede
21:00
De Stoelemat
Bergen op Zoom
20:00
Nederland Drie
Wateringen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Café de Noot
Hoogland
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Eendracht
Gemert
20:30
Metropool
Hengelo
Poppodium Volt
Sittard
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
LantarenVenster
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Groene Engel
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Patronaat
Haarlem
20:30
Paard
Den Haag
20:00
De Domijnen
Sittard
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Doornroosje
Nijmegen
De Pul
Uden
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
Mezz
Breda
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
12:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:00
Mezz
Breda
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
17:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Casco
Amsterdam
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
16:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Porgy en Bess
Terneuzen
15:45
Luxor Live
Arnhem
Beauforthuis
Austerlitz
15:15
Hedon
Zwolle
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Iduna
Drachten
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
11:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Mezz
Breda
De Bosuil
Weert
16:30
Mezz
Breda
De Amer
Amen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
vrijdag 06 januari 2017
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
WC Experience
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Yuri Honing
Theater Ludens, Voorburg
zaterdag 07 januari 2017
22:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
Amsterdam Sinfonietta / Rufus Wainwright
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Andre Hazes Jr.
AFAS Live, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Kattendans, Bergeijk
Anne Soldaat / Yorick van Norden
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Bon theater, Medemblik
21:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Corneel, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Koningshof, Maassluis
21:00
Candy Dulfer
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Canshaker Pi
Oefenbunker, Landgraaf
Clouseau
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
DEFEATED SANITY (GERMANY) PUTRID PILE (USA) SKINNED (USA) PRIMORDIUS (
De Flux, Zaandam
21:00
DeWolff / The Sore Losers
De Spot, Middelburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Singer Theater, Laren
21:00
Dondersteen + SABBARDEYA
Altstadt, Eindhoven
Eef van Breen - Chapman
Casco, Amsterdam
21:00
Elvisdag 2017
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Pand, Gorinchem
Eva Crutzen - Spiritus
Agnietenhof, Tiel
20:00
Exit The Hive / Petrichor / Shock The Devil / The Conspiracy / Wastela
Atak, Enschede
21:00
Flat Out
De Stoelemat, Bergen op Zoom
20:00
Grenadeers
Nederland Drie, Wateringen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Harry Sacksioni
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Akkerman
Café de Noot, Hoogland
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Hof 88, Almelo
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
KingFisher Sky
Boerderij, Zoetermeer
Kirsten van Teijn - Zalf
De Eendracht, Gemert
20:30
Lavinia Meijer - The Glass Effect
Metropool, Hengelo
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Poppodium Volt, Sittard
LOS - VAST
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Gashouder, Dedemsvaart
Maarten Hogenhuis Trio
LantarenVenster, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Monsters of Reggae! Boomshakalak Soundsystem vs The Upsessions
Groene Engel, Oss
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Niki Jacobs - Babyconcerten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Noord Nederlands Orkest - Nieuwsjaarsconcert
De Nieuwe Kolk, Assen
Orgaanklap
Patronaat, Haarlem
20:30
Paramatman / Rhinorino
Paard, Den Haag
20:00
Pink Project
De Domijnen, Sittard
René van Meurs - Even goede vrienden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Resonance Invites Heresy
Dynamo, Eindhoven
19:00
Saybia
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Speedtwin(s) + Neuroot
Doornroosje, Nijmegen
Steve Rothery
De Pul, Uden
21:00
T-99
Metropool, Hengelo
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Dutch Eagles
Zaantheater, Zaandam
21:00
The Road Home
Mezz, Breda
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
Fluor, Amersfoort
21:00
The Ventucky String Band
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Chassé Theater, Breda
20:15
Tribute To The Cats - Een eerbetoon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
12:00
Van Onderen
Paradiso, Amsterdam
20:15
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:00
WC Experience
Mezz, Breda
15:00
YVI
Tuinhuis van Charlotte, Breda
zondag 08 januari 2017
20:00
A Jazzy New Year
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
A Tribute to Lemmy with live: KILLER (B)
Little Devil, Tilburg
Amsterdam Sinfonietta / Rufus Wainwright
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Andre Hazes Jr.
AFAS Live, Amsterdam
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater de Kom, Nieuwegein
17:00
Danny Guinan
Patronaat, Haarlem
20:00
Defeated Sanity / Putrid Pile
Hall Of Fame, Tilburg
Eef van Breen - Chapman
Casco, Amsterdam
15:00
Ensemble Cubrica
Amstelkerk, Amsterdam
16:00
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Theater de Spiegel, Zwolle
Fuse
Porgy en Bess, Terneuzen
15:45
Ground Control
Luxor Live, Arnhem
Harry Sacksioni
Beauforthuis, Austerlitz
15:15
Hedonair
Hedon, Zwolle
15:00
Invitation to the sound of Jerney Kaagman and Earth&Fire
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Jan Akkerman
Iduna, Drachten
16:15
Jordi Repkes
Gigant, Apeldoorn
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Lindsey Webster
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
11:00
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sabaton
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Saybia + support
Mezz, Breda
Steve Hill
De Bosuil, Weert
16:30
Sväva
Mezz, Breda
Tim Knol
De Amer, Amen
20:30
Vijay Iyer / Wadada Leo Smith
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Yuri Honing
De Harmonie, Leeuwarden