Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Musiater
Zevenaar
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Perron-3
Rosmalen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Porgy en Bess
Terneuzen
11:00
Theater de Beun
Heiloo
13:00
Poppodium Volt
Sittard
14:00
Theater de Beun
Heiloo
14:00
P3
Purmerend
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
16:00
Popcentrale
Dordrecht
16:00
Oosterkerk
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Vorstin
Hilversum
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
18:30
The Saint
Eindhoven
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Lux
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Café The Pocket
Katwijk
Paard
Den Haag
Fluor
Amersfoort
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Rotown
Rotterdam
22:30
The Waterhole
Amsterdam
23:00
Pacific Parc
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Theater de Spiegel
Zwolle
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rotown
Rotterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Ahoy
Rotterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:45
Merleyn
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Muze
Noordwijk
Theater Hof 88
Almelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Mythe
Goes
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meenthe
Steenwijk
zondag 17 december 2017
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
Stephanie Struijk
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Porgy en Bess, Terneuzen
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Beun, Heiloo
13:00
Kunstbende Limburg Open Podium
Poppodium Volt, Sittard
14:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Beun, Heiloo
14:00
Disco Zonder Drempels Christmas Edition
P3, Purmerend
14:30
Denise Jannah
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Verbal Delirium
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
15:00
Autumn Leaves
PopEi, Eindhoven
15:00
Fay Claassen
De Harmonie, Leeuwarden
15:00
Sunday Sessions
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Bigband Blast! Kim
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
16:00
Phantom Elite
Popcentrale, Dordrecht
16:00
Balkankoor Slavuj
Oosterkerk, Amsterdam
16:15
Charlie Dée
Gigant, Apeldoorn
16:15
Mitch Rivers
Gigant, Apeldoorn
16:30
JJ Sharp band
Vorstin, Hilversum
18:00
Sean Webster
Den Heilige Cornelius, Roermond
18:00
Bon Scotch
Café ‘t Spektakel, Asten
18:30
De Grote Prijs van de Bollenstreek
Gebr. De Nobel, Leiden
18:30
Big Ritch and the Blacksmith Company
The Saint, Eindhoven
19:15
Channel Zero
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jakob Ogawa
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Muziekgieterij, Maastricht
Torgeir Waldemar
Lux, Nijmegen
20:00
Oathbreaker
Patronaat, Haarlem
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
7 Layers Sessions
Effenaar, Eindhoven
20:00
Zorita
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lisa Lois
De Meester, Almere
20:00
The Fortunate Sons
Café The Pocket, Katwijk
K's Choice
Paard, Den Haag
Jo Harman
Fluor, Amersfoort
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Spinvis
Hedon, Zwolle
Rondé
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tamino
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Happy Camper
Mezz, Breda
20:45
Ali Farka Toure Band
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Eefje De Visser
Rotown, Rotterdam
22:30
Sweet Mary Jane
The Waterhole, Amsterdam
23:00
The Phantom Four
Pacific Parc, Amsterdam
maandag 18 december 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Ben Reel
Duycker, Hoofddorp
19:30
ORB (aus)
Paard, Den Haag
19:30
Greyhound / Lennard Ypma / Micha Lensink
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
3FM Serious Request benefiet-avond
Paradiso, Amsterdam
K's Choice
De Oosterpoort, Groningen
LANY
Paradiso, Amsterdam
20:00
begin met typen om artiesten te zoeken / Nederlands Studenten Jazz Ork
Simplon, Groningen
20:00
7 Layers Sessions
Grand Theatre, Groningen
20:15
Caro Emerald / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Barrelhouse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 19 december 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Oleta Adams
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ntjam Rosie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Caro Emerald / Metropole Orkest
Theater de Spiegel, Zwolle
19:45
Bruno Major / Lewis Capaldi / SYML
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Diggy Dex
Paradiso, Amsterdam
20:00
Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Van Jets
Rotown, Rotterdam
20:00
Oleta Adams, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Kerst Mannenkoren Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Symphonic Pink Floyd
Ahoy, Rotterdam
20:15
K's Choice
Hedon, Zwolle
20:15
The King's Consort & Choir of the King's Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Hannes Minnaar & Heath Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Spinvis
Vera, Groningen
20:45
ORB
Merleyn, Nijmegen
woensdag 20 december 2017
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
Stephanie Struijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk