Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
ACU
Utrecht
19:00
Diligentia
Den Haag
20:30
De Pul
Uden
Extase
Tilburg
De Duif
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Podium Mozaiek
Amsterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
DeLaMar
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
14:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
01:00
Diligentia
Den Haag
22:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
De Hip
Deventer
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Peppel
Zeist
14:30
Beatrix Theater
Utrecht
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
21:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
11:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
16:00
AFAS Live
Amsterdam
13:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Energiehuis
Dordrecht
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Effenaar
Eindhoven
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
Kulturele Kommissie
Winsum
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Mezz
Breda
vrijdag 30 december 2016
20:30
St. Tropez
ACU, Utrecht
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:30
Rock Tribute Night
De Pul, Uden
Pene Corrida
Extase, Tilburg
Nits
De Duif, Amsterdam
20:00
Lost & Found presents: Guy J
Melkweg, Amsterdam
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Effenaar, Eindhoven
22:00
Leif de Leeuw Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
Leeways
Podium Mozaiek, Amsterdam
23:00
Jungle By Night
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jonna Fraser
Paard, Den Haag
20:00
Jeans, Magic
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Jan Akkerman 70! met Benjamin Herman, Bert Heerink en Ruben Hoeke
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:00
Her Majesty
Agnietenhof, Tiel
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Eefje De Visser
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Disquiet
Little Devil, Tilburg
21:00
D-Hunter & Dryade
De Bakkerij, Castricum
20:30
Clotted Cream en Valentijn Twisk
Paard, Den Haag
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
CCR-Revival
Muziekgieterij, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bombay / Cocaine Piss / Concrete Knives / Eut / Jo Goes Hunting
Paradiso, Amsterdam
Blaudzun
Gebr. De Nobel, Leiden
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Bartek / Korfbal / The Hazzah / The High Weeds / Tony Clifton / BUG
Rotown, Rotterdam
15:00
1000 stemmen zingen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
zaterdag 31 december 2016
01:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
22:00
Rock Paper Shotgun
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Oud & Nieuw live: WISSELFUST
Little Devil, Tilburg
23:00
New Years Eve: Twin Peaks (80's & 90's Alternative)
De Hip, Deventer
20:00
New Year's Eve: Benjamin Herman Trio & Daniël von Piekartz
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Nacht Van Neushoorn
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
F*cking Pop Queers
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:30
Blawan / Dax J / DJ Sandrien
Doornroosje, Nijmegen
maandag 02 januari 2017
20:00
Najib Amhali
De Peppel, Zeist
dinsdag 03 januari 2017
14:30
Roodkapje De Musical
Beatrix Theater, Utrecht
Niki Jacobs - Babyconcerten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 04 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
11:00
Woezel en Pip
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Her Majesty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Geoff Tate
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Rufus Wainwright
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 05 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Van Dik Hout
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
The Heat
Paard, Den Haag
20:00
The Dutch Eagles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Winsinghhof, Roden
René van Meurs - Even goede vrienden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Minou Bosua - Minoux
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
16:00
Kinderen voor Kinderen
AFAS Live, Amsterdam
13:00
Kinderen voor Kinderen
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Energiehuis, Dordrecht
19:30
Jan Akkerman '70
Hedon, Zwolle
20:00
Infantry / Last Fear / Shade of Hatred
P60, Amstelveen
20:30
Her Majesty
Wilminktheater, Enschede
20:00
Her Majesty
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Gerard Bouwhuis / Han Bennink / Oscar Jan Hoogland
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Gato Preto / Prace / Skip & Die
Pllek, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
DeWolff + The Sore Losers
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Dangers / Swain
EKKO, Utrecht
20:00
Cynbel / Kita Menari / Logue
Paradiso, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Rufus Wainwright
Concertgebouw, Amsterdam
vrijdag 06 januari 2017
20:00
Yuri Honing
Theater Ludens, Voorburg
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
WC Experience
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Top 2000 Dansfeest
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Pink Floyd Sound
Effenaar, Eindhoven
The Dutch Eagles
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
The Black Marble Selection
Altstadt, Eindhoven
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Flint, Amersfoort
21:00
Sealow + support
Little Devil, Tilburg
20:00
Saybia
Grenswerk, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kulturele Kommissie, Winsum
20:30
Rob Klerkx & the Secret
Patronaat, Haarlem
20:00
Rob Acda Award
Patronaat, Haarlem
René van Meurs - Even goede vrienden
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Pogo-a-gogo
Paard, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Gooiland, Hilversum
Orgaanklap – De Grap Is Gemaakt Tour + Support
Mezz, Breda