Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Winston
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Musis
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Parktheater
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Stathe
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Metropool
Hengelo
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Veste
Delft
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
EKKO
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
013
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Vooruit
Gent
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Ampere
Antwerpen
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Paap
Den Haag
20:00
The Saint
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater Idea
Soest
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Sugar Factory
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:30
Fluor
Amersfoort
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgieterij
Maastricht
Patronaat
Haarlem
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
C-Mine
Genk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Metropool
Hengelo
19:00
PopEi
Eindhoven
woensdag 20 december 2017
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ellen ten Damme
Leidse Schouwburg, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Frédérique Spigt - The Road
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gonsofus
Winston, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
K's Choice
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Knight of the Guitar - Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksm
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Make It 2017: Come Together
Neushoorn, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
New Cool Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
New York Ska-Jazz Ensemble
Patronaat, Haarlem
20:00
Oathbreaker
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
ORB
Paradiso, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sister Sledge
Vorstin, Hilversum
20:30
Sjaak Bral
Parktheater, Eindhoven
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Spinvis
Vera, Groningen
20:30
Stathe Sessie: The Visual
Stathe, Utrecht
Stephanie Struijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
The Doors Alive
Metropool, Hengelo
20:00
The Nits
Singer Theater, Laren
20:00
The Nits
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
donderdag 21 december 2017
19:45
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Alain Clark
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Altın Gün
EKKO, Utrecht
20:15
Arthur Japin & Silbersee & Jorg Brinkman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bazzookas
013, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Beste korte films van 2017: Shortcutz Audience Awards
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bouke
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Brutus / Cocaine Piss / Kapitan Korsakov
Vooruit, Gent
Call It Off
Paradiso, Amsterdam
20:00
Celine Cairo
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Ampere, Antwerpen
20:15
De Kift
De Helling, Utrecht
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Waanzin
De Paap, Den Haag
20:00
Def Americans Johnny Cash Christmas Special
The Saint, Eindhoven
20:15
Diggy Dex & Band / Terilekst
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dio Returns
Trix, Antwerpen
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Idea, Soest
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eva Crutzen - Opslaan Als
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Frank Valenza / Slack Attack / The Fiscus
Sugar Factory, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Fuad Hassen - Held
Cultura, Ede
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Hollands Glorie
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ivo Bernard / Stompin' Grounds / The Ten Bells
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Jaap Blonk: System in the Madness
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jan Akkerman / Anton Goudsmit / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
TivoliVredenburg, Utrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Junushoff Theater, Wageningen
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Deventer Schouwburg, Deventer
Koning te rijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leonie Meijer - Hier.
Theater Hof 88, Almelo
Luwten
Merleyn, Nijmegen
Max Meser
Paradiso, Amsterdam
20:00
Michael Prins
Paard, Den Haag
20:00
Mister and Mississippi
Rotown, Rotterdam
20:00
New Cool Collective
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Nits
TivoliVredenburg, Utrecht
Oleta Adams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
One Ok Rock
Melkweg, Amsterdam
20:00
ORB
Vera, Groningen
20:30
Pater Moeskroen
Fluor, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Rachmaniov in de polder
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Markant Uden, Uden
20:00
Sevn Alias
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sjaak Bral
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
Spinvis
Muziekgieterij, Maastricht
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
20:00
The Howlin'
De Spot, Middelburg
20:00
The Sleigh Shakers
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
The Van Jets
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Tjens Matic
C-Mine, Genk
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
X-mas Core
Metropool, Hengelo
19:00
XMAS BASH
PopEi, Eindhoven