Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeLaMar
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:45
De Helling
Utrecht
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
013
Tilburg
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stathe
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Parktheater
Eindhoven
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Jan van Besouw
Goirle
Theater Idea
Soest
Junushoff Theater
Wageningen
DeLaMar
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:00
Metropool
Hengelo
19:00
PopEi
Eindhoven
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
20:00
Rotown
Rotterdam
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vooruit
Gent
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Vera
Groningen
Ampere
Antwerpen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
The Saint
Eindhoven
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C-Mine
Genk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Paap
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Merleyn
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
woensdag 20 december 2017
Pieter Derks - Spot
Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:45
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
The Doors Alive
Metropool, Hengelo
K's Choice
Paradiso, Amsterdam
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dio Returns
013, Tilburg
20:00
The Nits
Singer Theater, Laren
20:00
The Nits
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Oathbreaker
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dear Ellinor
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
New York Ska-Jazz Ensemble
Patronaat, Haarlem
20:00
Allard Buwalda / Nederlands Studenten Jazz Orkest
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Gonsofus
Winston, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Chantal Acda
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Make It 2017: Come Together
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Knight of the Guitar - Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksm
Beauforthuis, Austerlitz
New Cool Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Spinvis
Vera, Groningen
20:30
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sister Sledge
Vorstin, Hilversum
20:30
Frédérique Spigt - The Road
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral
Parktheater, Eindhoven
20:30
Stathe Sessie: The Visual
Stathe, Utrecht
22:00
ORB
Paradiso, Amsterdam
donderdag 21 december 2017
Spinvis
Muziekgieterij, Maastricht
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Oleta Adams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leonie Meijer - Hier.
Theater Hof 88, Almelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Jan van Besouw, Goirle
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Idea, Soest
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Junushoff Theater, Wageningen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:00
X-mas Core
Metropool, Hengelo
19:00
XMAS BASH
PopEi, Eindhoven
19:00
Nits
TivoliVredenburg, Utrecht
Call It Off
Paradiso, Amsterdam
One Ok Rock
Melkweg, Amsterdam
19:30
Alain Clark
Paradiso, Amsterdam
Frank Valenza / Slack Attack / The Fiscus
Sugar Factory, Amsterdam
19:45
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
New Cool Collective
Gebr. De Nobel, Leiden
Koning te rijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
20:00
Mister and Mississippi
Rotown, Rotterdam
Bazzookas
013, Tilburg
Max Meser
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Howlin'
De Spot, Middelburg
20:00
The Van Jets
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jan Akkerman / Anton Goudsmit / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Brutus / Cocaine Piss / Kapitan Korsakov
Vooruit, Gent
20:00
Sevn Alias
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Celine Cairo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Michael Prins
Paard, Den Haag
20:00
ORB
Vera, Groningen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Ampere, Antwerpen
20:00
Bouke
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Def Americans Johnny Cash Christmas Special
The Saint, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Markant Uden, Uden
20:00
Dio Returns
Trix, Antwerpen
20:00
Beste korte films van 2017: Shortcutz Audience Awards
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Sleigh Shakers
Pacific Parc, Amsterdam
20:15
Diggy Dex & Band / Terilekst
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fuad Hassen - Held
Cultura, Ede
20:15
Arthur Japin & Silbersee & Jorg Brinkman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
20:15
Tjens Matic
C-Mine, Genk
20:15
Sjaak Bral
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
De Kift
De Helling, Utrecht
20:30
Rachmaniov in de polder
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pater Moeskroen
Fluor, Amersfoort
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Chassé Theater, Breda
20:30
De Waanzin
De Paap, Den Haag
20:30
Hollands Glorie
Luxor Live, Arnhem
20:30
Jaap Blonk: System in the Madness
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ivo Bernard / Stompin' Grounds / The Ten Bells
Nieuwe Nor, Heerlen
Luwten
Merleyn, Nijmegen
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht