Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Het Plein
West-Graftdijk
Effenaar
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Extase
Tilburg
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
t Uivernest
Hank
20:30
Nederland Drie
Wateringen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
JKC Nirwana
Dronten
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
OCCII
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
P3
Purmerend
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Café 't Schuttershof
Middelburg
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
14:00
dB's
Utrecht
14:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
14:30
Gigant
Apeldoorn
15:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Molen De Ster
Utrecht
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
16:30
Mezz
Breda
19:00
Manifesto
Hoorn
19:30
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:15
de Berchplaets
Berghem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Floralis
Lisse
zaterdag 14 januari 2017
20:00
Mothership of Led Zeppelin
De Pul, Uden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Analogues - Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
De Deeldeliers - Deeldelarie
Het Plein, West-Graftdijk
Nevermind Dave Grohl
Effenaar, Eindhoven
20:00
Toontje Lager
Metropool, Hengelo
20:00
NUHR - Draai het eens om
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
St. Tropez
Extase, Tilburg
Fischer-Z
Martiniplaza, Groningen
20:00
Tyketto
De Bosuil, Weert
20:00
Dubnation #18 w/ Masego Soundsystem
Willemeen, Arnhem
20:00
Onuka
Paard, Den Haag
20:00
Grindpad
dB's, Utrecht
20:00
Hef / Josylvio
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Dutch Eagles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Greetje Bijma Kwintet
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
3rd Machine / Hibakusha / Selfmachine
P60, Amstelveen
20:00
Parade Ground
Botanique, Brussel
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Welkom bij de Fresku Show
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Anne-Marie Jung
Diligentia, Den Haag
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Hoftheater, Raalte
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
LOS - VAST
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Muze, Noordwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Carla Maffioletti - A Dream
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Spant!, Bussum
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
The Bluebettes
Cultura, Ede
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Blind Ego / Subsignal
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Koningshof, Maassluis
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Kik, Elst
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Minou Bosua, 1 Bloeiende Maagd speelt MINOUX
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Harry Sacksioni
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Bureau Sport in het Theater! Try Out.
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Stefano Battaglia Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Ralph de Jongh + Robbert Fossen en Thomas Toussaint
Groene Engel, Oss
20:30
Julian Sas Band
t Uivernest, Hank
20:30
Bariista
Nederland Drie, Wateringen
20:30
Makaya McCraven
BIRD, Rotterdam
20:30
Mango Zabba / The Hazzah
Paard, Den Haag
21:00
Anarchos
Musicon, Den Haag
21:00
Hans Vandenburg / Robert Jan Stips / Thijs van Leer
Corneel, Lelystad
21:00
Shades Of Deep Purple & Between May and April
JKC Nirwana, Dronten
21:00
Big Daddy Wilson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Black Decades / Mirrors for Psychic Warfare
OCCII, Amsterdam
21:00
SPITFIRE
Altstadt, Eindhoven
21:00
Jan Akkerman - 70 jaar tour - Met special guests: Bert Heerink & Ruben
Mezz, Breda
21:00
Project Bongo Bar Tour
Mezz, Breda
21:00
Rolf Delfos
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: After Monkeys
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Nosa x Nikes
Merleyn, Nijmegen
22:00
Kees
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
23:00
Headless Horsemen / Rebekah / Roel Zweers
Doornroosje, Nijmegen
zondag 15 januari 2017
T-99
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Fuse
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
P3, Purmerend
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Akkerman
Café 't Schuttershof, Middelburg
Rob Klerkx & the Secret
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
14:00
Erny Green / Squirrel / Youri Lentjes
dB's, Utrecht
14:30
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
14:30
Afterslag
Gigant, Apeldoorn
15:00
My Silent Wake (UK) + Spina Bifida + A Sickness Unto Death (D)
Little Devil, Tilburg
15:00
Blue RaY Springwater en Wolvenplein
Molen De Ster, Utrecht
Albert af Ekenstam
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
16:30
Model Depose in Mezz Breda
Mezz, Breda
19:00
Her Majesty - Déja vu - A Tribute To CSNY
Manifesto, Hoorn
19:30
Piece By Piece
Patronaat, Haarlem
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Avishai Cohen Quartet / Mark Guiliana
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mothership of Led Zeppelin
Hedon, Zwolle
20:00
Hommage aan Toots Thielemans o.l.v. Tim 'Harmony' Welwaars
De Bosuil, Weert
20:00
AJ Plug
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Comedyshow
De Pul, Uden
20:00
Jan Henk de Groot - Grunniger Troebadoer
Boerderij Kamps, Rolde
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
de Berchplaets, Berghem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 16 januari 2017
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse