Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Porgy en Bess
Terneuzen
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
11:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
17:00
Patronaat
Haarlem
Iduna
Drachten
20:30
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
Beauforthuis
Austerlitz
15:45
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
Casco
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Amer
Amen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Witte Theater
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Enck
Oirschot
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:45
Eusebiuskerk
Arnhem
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Odeon Amsterdam
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zondag 08 januari 2017
Fuse
Porgy en Bess, Terneuzen
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Zapp 4 speelt Nirvana
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Vijay Iyer / Wadada Leo Smith
LantarenVenster, Rotterdam
11:00
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Yuri Honing
De Harmonie, Leeuwarden
17:00
Danny Guinan
Patronaat, Haarlem
Jan Akkerman
Iduna, Drachten
20:30
Saybia + support
Mezz, Breda
16:30
Sväva
Mezz, Breda
Harry Sacksioni
Beauforthuis, Austerlitz
15:45
Ground Control
Luxor Live, Arnhem
16:15
Jordi Repkes
Gigant, Apeldoorn
Sabaton
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Lindsey Webster
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Andre Hazes Jr.
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Ensemble Cubrica
Amstelkerk, Amsterdam
Eef van Breen - Chapman
Casco, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Knol
De Amer, Amen
20:00
A Jazzy New Year
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 09 januari 2017
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - De Musical
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Watskeburt?! - de musical
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Amber Arcades
Patronaat, Haarlem
20:15
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
dinsdag 10 januari 2017
Amsterdam Sinfonietta / Rufus Wainwright
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Camera
dB's, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Witte Theater, IJmuiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Bouwkunde, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Her Majesty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 11 januari 2017
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Junushoff Theater, Wageningen
Flip Noorman - Make-up
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
De Maaspoort, Venlo
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Maaspoort, Venlo
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
Amsterdam Sinfonietta / Rufus Wainwright
TivoliVredenburg, Utrecht
Minou Bosua - Minoux
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Ala.ni
BIRD, Rotterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Enck, Oirschot
Brace
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Mushroomhead
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Luwten
Patronaat, Haarlem
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
De Kleine Willem, Enschede
20:00
NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Deventer Schouwburg, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Veste, Delft
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:45
Nederlands Kamerkoor
Eusebiuskerk, Arnhem
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Odeon Amsterdam, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
donderdag 12 januari 2017
Minou Bosua - Minoux
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Paul de Munnik
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
De Speeldoos, Vught
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Werftheater, Utrecht
20:15
The Kik
De Helling, Utrecht
20:00
Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Lindenberg Theater, Nijmegen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
LOS - VAST
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen