Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Brebl
Nijmegen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:15
OT301
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
van Beresteyn
Veendam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De School
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Gaslab TU/e
Eindhoven
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
maandag 16 januari 2017
21:00
George Michael Tribute
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
20:00
DE GROTE HI-HA-HONDELUL VOETBAL SHOW
Patronaat, Haarlem
Steve Hill
Spirit of 66, Verviers
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
20:15
Steam Power
Theater in de Steeg, Den Haag
Hammerfall
TivoliVredenburg, Utrecht
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 17 januari 2017
Jeroen van der Boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
K's Choice
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Pieter Derks - Spot
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fleshgod Apocalypse + Carach Angren + Nightland
Dynamo, Eindhoven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Alice Phoebe Lou
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mona
Paradiso, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Rufus Wainwright
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Ludens, Voorburg
woensdag 18 januari 2017
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Agnietenhof, Tiel
Young Gun Silver Fox
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Estafest
Brebl, Nijmegen
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Dok6, Panningen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mathilde Santing
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bandavond ArtEZ Popacademie - 1e jaars
Metropool, Hengelo
20:00
Sons of Kemet
Nieuwe Nor, Heerlen
21:15
Giardini Di Mirò
OT301, Amsterdam
22:00
Gidge
Paradiso, Amsterdam
JoJo
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Spiritus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Posttheater, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Kristian Salisbury
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Isabelle Beernaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paul de Munnik
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel - De Onzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater De Veste, Delft
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Derks - Spot
van Beresteyn, Veendam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Les Discrets
Willemeen, Arnhem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Zaantheater, Zaandam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 19 januari 2017
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Young Gun Silver Fox
Bitterzoet, Amsterdam
Tyketto
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
De Maaspoort, Venlo
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Muze, Noordwijk
20:00
Yves Tumor
De School, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Weijer, Boxmeer
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Diligentia, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Dok6, Panningen
20:15
Barren Earth / Insomnium / Wolfheart
Doornroosje, Nijmegen
20:45
The Funkalicious Collective
Duycker, Hoofddorp
Touché Amoré
Dynamo, Eindhoven
René van Meurs - Even goede vrienden
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Awir Leon
Gaslab TU/e, Eindhoven
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
Hedon, Zwolle