Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Altstadt
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
22:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Victorie
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Café Bolle
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
14:00
Grounds
Rotterdam
20:00
De Spil
Roeselare
20:15
Theater Carrousel
Ommen
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
10:45
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
Cultura
Ede
20:30
De Meerpaal
Dronten
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Electron
Breda
16:30
Mezz
Breda
15:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Willemeen
Arnhem
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
Het Zonnehuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 21 januari 2017
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Her Majesty
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Kid Harlequin
Altstadt, Eindhoven
Call It Off (Abandoned Release Show)
Dynamo, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Druten, Druten
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Messengers Revisited
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
20:30
Grenadeers
Paard, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:00
David Hillyard & the Rocksteady 7
Paard, Den Haag
20:00
DakhaBrakha
Paard, Den Haag
20:30
Peer / The Maureens / Wooden Soldiers
Gelderlandfabriek, Culemborg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mini & Maxi
Spant!, Bussum
22:00
80's Verantwoord
Mezz, Breda
21:00
There There in Mezz Breda
Mezz, Breda
15:00
Uncle Wellington's Wives
Tuinhuis van Charlotte, Breda
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
21:00
Asylums (UK)
Winston, Amsterdam
21:00
Blues Harp Explosion! feat. Magic Dick, James Harman & Giles Robson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
Darlyn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
OG Maco
Q-Factory, Amsterdam
18:30
Bounds of Modesty
Melkweg, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Bartek / Saguaro / Sonic Bloom
De Meester, Almere
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Victorie, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 22 januari 2017
21:00
Meindert Talma & Band
Hedon, Zwolle
20:15
Thomas Pol Plays The Silverbook
Hedon, Zwolle
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
The Pineapple Thief
Hedon, Zwolle
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
Mushroomhead
De Helling, Utrecht
16:00
Henk & Melle
dB's, Utrecht
16:00
Estafest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Martin Turner (Wishbone Ash original founder)
013, Tilburg
19:00
Crazy Town
Little Devil, Tilburg
15:00
Desray
Café Bolle, Tilburg
21:00
Sons of Kemet
Grounds, Rotterdam
20:00
Trentemoller
Annabel, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
14:00
Flamenco Biënnale
Grounds, Rotterdam
20:00
K's Choice
De Spil, Roeselare
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Carrousel, Ommen
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Purpendicular
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
De Stem van Tadema
Neushoorn, Leeuwarden
10:45
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
16:00
LIVE: Deuce Coupe (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Popkoor Haarlem - Greetings from the West Coast
Patronaat, Haarlem
King of the World
Patronaat, Haarlem
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Fuse
Cultura, Ede
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meerpaal, Dronten
15:00
Groove Central
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Marcel de Groot
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Axel Flóvent
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Nashville Pussy
Magasin 4, Brussel
20:00
Audacity
Electron, Breda
16:30
Dandelion
Mezz, Breda
15:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Astronautalis (excl NL show)
Willemeen, Arnhem
16:00
Dutch Bluegrass Revue: Blue Grass Boogiemen + Herman Brock Jr.
Luxor Live, Arnhem
16:15
Rivers
Gigant, Apeldoorn
Jolie Holland / Samantha Parton
Het Zonnehuis, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Yusef Kamaal Trio
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Rae Sremmurd
Melkweg, Amsterdam
15:00
Maarten Hogenhuis Trio
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 23 januari 2017
20:00
Deltion Stars
Hedon, Zwolle
20:00
Big, Black & Beautiful - Get Up And Dance
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bon Iver
TivoliVredenburg, Utrecht
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Trentemoller
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Luke Elliot
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Big Thief
Paradiso, Amsterdam