Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Altstadt
Eindhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Rotown
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Atak
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Gelredome
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Bibelot
Dordrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
So What!
Gouda
20:30
't Ukien
Kampen
19:30
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Roma
Antwerpen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
22:30
013
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
23:30
Vera
Groningen
02:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
De Pul
Uden
20:00
Café Koos
Zwolle
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Irrational Library Shop
Haarlem
19:30
Paard
Den Haag
23:45
Luxor Live
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Bosuil
Weert
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Beauforthuis
Austerlitz
12:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
23:45
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
PopEi
Eindhoven
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Dina
Dedemsvaart
23:00
Effenaar
Eindhoven
De Radstake
Heelweg
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:00
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Club Jazz & Pop
Andijk
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Atak
Enschede
Witkamp
Laren
18:00
De Pul
Uden
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Dokbox
Gent
20:00
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Bosuil
Weert
PIP
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Annabel
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
EKKO
Utrecht
23:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zaterdag 23 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Happy Camper
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
HRTZ
Bibelot, Dordrecht
Jan Akkerman
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Jermain Bridgewater
Altstadt, Eindhoven
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
20:00
Kitchenette / The Great Communicators
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Kris Berry
Metropool, Hengelo
19:30
Kurt Efting
Melkweg, Amsterdam
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Luxor Live, Arnhem
22:00
LIVE: No Time Funky Soulband
Muziekcafé Helmond, Helmond
Luwten
Rotown, Rotterdam
20:00
Mala Vita
Simplon, Groningen
20:30
MARS WILLIAMS PRESENTS 'AN AYLER XMAS'
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Michael Prins
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mister and Mississippi
EKKO, Utrecht
20:00
Molly Hatchet
Atak, Enschede
22:00
Mt. Echo + Bismut + MNHM
Merleyn, Nijmegen
15:00
Music Show Scotland
Gelredome, Arnhem
20:00
My Baby
TivoliVredenburg, Utrecht
New Cool Collective
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Nielson
Bibelot, Dordrecht
Oleta Adams
Flint, Amersfoort
20:30
Orange Skyline
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
philharmonie zuidnederland: Tsjaikovski's Kerst
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Popkoor Pokomotions
So What!, Gouda
20:30
Sabrina Starke
't Ukien, Kampen
19:30
Sevn Alias
013, Tilburg
21:00
Sham 69
Little Devil, Tilburg
20:15
Sjaak Bral
Theater de Stoep, Spijkenisse
Spinvis
De Roma, Antwerpen
20:30
Stardusters
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Steffen Morrison Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Stippenlift
Paradiso, Amsterdam
21:00
STUFF. + Geroezemoes
De Zwerver, Oostende
22:30
Sunnery James & Ryan Marciano
013, Tilburg
20:30
Symfo Classics II - The Best of Symphonic Rock met Cindy Oudshoorn, Ed
Metropool, Hengelo
23:30
The Baby Salad / Volvo
Vera, Groningen
02:00
The Charm The Fury
Het Bolwerk, Sneek
The Dirty Daddies
Hedon, Zwolle
The Doors Alive
De Pul, Uden
20:00
The Fiscus
Café Koos, Zwolle
20:15
The Mon Amour Band - 50 jaar Palingsound
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
The Sleigh Shakers
Irrational Library Shop, Haarlem
19:30
The Visual
Paard, Den Haag
23:45
Tom Trago
Luxor Live, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vandenberg's Moonkings
De Bosuil, Weert
20:30
Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 24 december 2017
Alternatieve Kerstnacht
Beauforthuis, Austerlitz
12:30
An Easy Sunday (special edition/pre-christmas)
Grounds, Rotterdam
20:00
Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
Iduna, Drachten
23:45
BOSS
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Jhilani wijsman
PopEi, Eindhoven
23:00
Moksi / Yellow Claw
TivoliVredenburg, Utrecht
Stephanie Struijk
Theater Dina, Dedemsvaart
23:00
Yellow Claw
Effenaar, Eindhoven
maandag 25 december 2017
Bökkers
De Radstake, Heelweg
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Ruben Hoeke Band
Club Jazz & Pop, Andijk
dinsdag 26 december 2017
23:00
Au Moins
Luxor Live, Arnhem
23:00
Basic Grooves | Steve Rachmad
Atak, Enschede
Bökkers
Witkamp, Laren
18:00
Bootleg Betty / BZB / Dos Paulos / Wipneus en Pim
De Pul, Uden
14:15
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eefje De Visser
Dokbox, Gent
20:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
23:00
House Classix
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Ik ben mijn lied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Jaya The Cat
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Jules de Corte - Lied van mijn vader II - Ernst de Corte & Guus Westdo
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Kots Op Kerst XII met o.a. Bluewaffle Sauerkraut
Little Devil, Tilburg
20:00
Livity
Ahoy, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Marley Experience
De Bosuil, Weert
Tom Trago
PIP, Den Haag
woensdag 27 december 2017
20:30
Another Journey
Cacaofabriek, Helmond
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eefje De Visser
EKKO, Utrecht
23:00
Fusebox
Vorstin, Hilversum
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Han Bennink / Irène Schweizer
Bimhuis, Amsterdam
23:00
King Automatic
Mezz, Breda
20:00
Lemmy Lives (A Motörhead Memorial)
Het Bolwerk, Sneek
20:00
My Blue Van
Burgerweeshuis, Deventer
14:15
Pannenkoekenfestival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven