Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Musis
Arnhem
15:00
Mezz
Breda
20:00
Little Devil
Tilburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
17:00
Die Twee
Bergen op Zoom
15:00
De Terp
Oudorp
20:00
De Pul
Uden
21:00
De Flux
Zaandam
15:00
dB's
Utrecht
15:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Theater Floralis
Lisse
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
NEST
Gent
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Café Café
Hasselt
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Café Knarie
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Brebl
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Volta
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
21:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paardcafe
Den Haag
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mezz
Breda
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Duycker
Hoofddorp
Drommedaris
Enkhuizen
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
zondag 14 januari 2018
15:00
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater Walhalla, Rotterdam
Joep Beving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Singshop unplugged
PopEi, Eindhoven
15:30
Wieb Zigtema
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Sjako!
Patronaat, Haarlem
15:30
Traudes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Chasing Mavericks / Non-Alignment Pact
Muziekcafé Helmond, Helmond
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
15:00
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
20:00
Burning Witches (SWI) + Savage Blood (GER)
Little Devil, Tilburg
16:15
L.A.
Gigant, Apeldoorn
20:15
The Stones
Figi Theater, Zeist
17:00
Sweet Mary Jane
Die Twee, Bergen op Zoom
15:00
Dark Rosie
De Terp, Oudorp
20:00
Singer Songwriter Sunday #11
De Pul, Uden
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
15:00
Moon Moon Moon
dB's, Utrecht
15:30
Jayke Orvis & The broken band
Blue Collar Hotel, Eindhoven
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
21:00
Een avond met Jacques Klöters
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 16 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Peter Kernel
Stroomhuis, Eindhoven
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Celebrating David Bowie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Uniformed Fools
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pumarosa
NEST, Gent
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Carla Bruni
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yungblud
Café Café, Hasselt
20:00
Paramore
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 17 januari 2018
20:30
Eurosonic Noorderslag
Vera, Groningen
20:00
Celebrating David Bowie
TivoliVredenburg, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Joep Beving
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Het Park, Hoorn
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
21:00
Lucas Jussen
Paradiso, Amsterdam
Wende Snijders
Paard, Den Haag
22:00
Hannah Williams & The Affirmations
Merleyn, Nijmegen
20:00
Falling In Reverse
Melkweg, Amsterdam
18:30
Phlake
Melkweg, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mevrouw Tamara / Toon Tellegen
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
19:45
Golden Earring
Doornroosje, Nijmegen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 1
Café Knarie, Groningen
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
The Pearls
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Anderson-Bennink-Glerum-Van Kemenade 4tet
Brebl, Nijmegen
20:00
Tjens Matic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Stef Bos - Kern
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 18 januari 2018
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Munnely en Muller
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Music Masters
Vorstin, Hilversum
20:30
Sultan
Volta, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Keir
Sugar Factory, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Smoking Alaska
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
21:30
Mr. Knowhow
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
20:00
Joe Sumner
Podium Victorie, Alkmaar
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Isaac Gracie
Paradiso, Amsterdam
Fischer-Z
Paradiso, Amsterdam
19:30
Metal Café | Musicon presents Callous Intent + Razorblade Messiah + Wa
Paardcafe, Den Haag
12:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Sneakpreview: Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
WENDE
Mezz, Breda
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
EP Release Tim Kamphuis
Hedon, Zwolle
20:00
Matt Bianco
Duycker, Hoofddorp
Jeroen Zijlstra - Waterman
Drommedaris, Enkhuizen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Deventer Schouwburg, Deventer