Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
De Terp
Oudorp
Musis
Arnhem
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Mezz
Breda
15:00
dB's
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
14:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Flux
Zaandam
17:00
Die Twee
Bergen op Zoom
20:15
Figi Theater
Zeist
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Floralis
Lisse
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Beun
Heiloo
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
NEST
Gent
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Café Café
Hasselt
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Brebl
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
20:00
Café Knarie
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
18:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Paard
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Winsinghhof
Roden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg Lochem
Lochem
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
Café Knarie
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de wildeman
Linschoten
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Paardcafe
Den Haag
21:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Tuin
Leusden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
zondag 14 januari 2018
20:00
Chasing Mavericks / Non-Alignment Pact
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Dark Rosie
De Terp, Oudorp
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
15:00
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater Walhalla, Rotterdam
15:30
Jayke Orvis & The broken band
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Joep Beving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
16:15
L.A.
Gigant, Apeldoorn
15:00
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
15:00
Moon Moon Moon
dB's, Utrecht
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Singer Songwriter Sunday #11
De Pul, Uden
14:00
Singshop unplugged
PopEi, Eindhoven
19:30
Sjako!
Patronaat, Haarlem
20:00
Slagerij van Kampen
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
17:00
Sweet Mary Jane
Die Twee, Bergen op Zoom
20:15
The Stones
Figi Theater, Zeist
15:30
Traudes
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Wieb Zigtema
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
21:00
Een avond met Jacques Klöters
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 16 januari 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Carla Bruni
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Celebrating David Bowie
Paradiso, Amsterdam
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Paramore
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Peter Kernel
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Pumarosa
NEST, Gent
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Uniformed Fools
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yungblud
Café Café, Hasselt
woensdag 17 januari 2018
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Anderson-Bennink-Glerum-Van Kemenade 4tet
Brebl, Nijmegen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Celebrating David Bowie
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 1
Café Knarie, Groningen
20:30
Eurosonic Noorderslag
Vera, Groningen
20:00
Falling In Reverse
Melkweg, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:45
Golden Earring
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Hannah Williams & The Affirmations
Merleyn, Nijmegen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joep Beving
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Lucas Jussen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mevrouw Tamara / Toon Tellegen
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Het Park, Hoorn
18:30
Phlake
Melkweg, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Stef Bos - Kern
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
The Pearls
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tjens Matic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wende Snijders
Paard, Den Haag
donderdag 18 januari 2018
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
18:00
Cookin’ Jazz: The Green Groove
De Regentenkamer, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
ENNO SPAANDERMAN / REMCO HOFMAN QUINTET
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
EP Release Tim Kamphuis
Hedon, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 2
Café Knarie, Groningen
Fischer-Z
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Isaac Gracie
Paradiso, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Jeroen Zijlstra - Waterman
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Joe Sumner
Podium Victorie, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Keir
Sugar Factory, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
20:00
Matt Bianco
Duycker, Hoofddorp
19:30
Metal Café | Musicon presents Callous Intent + Razorblade Messiah + Wa
Paardcafe, Den Haag
21:30
Mr. Knowhow
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
20:00
Munnely en Muller
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Music Masters
Vorstin, Hilversum
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten