Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Mezz
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
21:15
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Merleyn
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
23:45
Melkweg
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Duif
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De School
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Pul
Uden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
16:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cafe Rocks
Enschede
Atak
Enschede
Effenaar
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
19:00
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Luxor Live
Arnhem
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:30
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:15
De Grote Kerk
Alkmaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Moonshine
Sliedrecht
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
23:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
17:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Musis
Arnhem
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
woensdag 27 december 2017
23:00
King Automatic
Mezz, Breda
20:30
Han Bennink / Irène Schweizer
Bimhuis, Amsterdam
The Marley Experience
Q-Factory, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 28 december 2017
20:00
Lemmy Lives (A Motörhead Memorial)
Hedon, Zwolle
21:15
Eefje De Visser
EKKO, Utrecht
Nele Needs A Holiday
TivoliVredenburg, Utrecht
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Ahoy, Rotterdam
20:00
New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Akkerman
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Brotherhood Squad / Jacin Trill
Merleyn, Nijmegen
The Marley Experience
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Comedy Night: Adam Fields / Fuad Hassen / Pepijn Schoneveld / Wilko Te
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rick Nolov Band
Nieuwe Nor, Heerlen
21:30
De Nachtwinkel / Esther de Jong
Simplon, Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:15
Abba Gold - The Christmas Special Show
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:00
Mala Vita Afscheidstour
Paard, Den Haag
23:45
Slimzos in the Dam
Melkweg, Amsterdam
21:30
Ballongezelschap
Paradiso, Amsterdam
20:30
All Ellington
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Duif, Amsterdam
20:00
Tamarin Desert / The Black Marble Selection
Sugar Factory, Amsterdam
Tom Trago
De School, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gonsofus
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 29 december 2017
20:30
Kris Berry
Hedon, Zwolle
Paceshifters
Hedon, Zwolle
21:00
Gonsofus
Stathe, Utrecht
20:00
Eefje De Visser
EKKO, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Marley Experience
De Pul, Uden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lievekamp, Oss
Orange Skyline
Merleyn, Nijmegen
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tribute to Dire Straits by Boom like that!
Vorstin, Hilversum
16:30
Tribute to The Rolling Stone by Flight
Vorstin, Hilversum
20:00
Høken met The Heinoos
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
New Cool Collective
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
The Fortunate Sons
Cafe Rocks, Enschede
The Charm The Fury
Atak, Enschede
Lemmy Lives 2 (A Motörhead Memorial)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Imitallica
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:00
Free (ex Have Heart)
Dynamo, Eindhoven
Knight Area
Bibelot, Dordrecht
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:00
Mala Vita - Afscheidstour
Mezz, Breda
20:00
Pene Corrida - Star Wars Special
Mezz, Breda
21:00
Crazy Little Things - Queen Tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Sundaypeople
Luxor Live, Arnhem
23:45
Cassius / Gideon Fierman / Pablo Discobar Soundsystem
Sugar Factory, Amsterdam
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Melkweg, Amsterdam
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
Metropole Orkest / Jameszoo
Melkweg, Amsterdam
19:00
Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
Melkweg, Amsterdam
Sue the Night
Melkweg, Amsterdam
15:30
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vadim Neselovskyi
P60, Amstelveen
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Grote Kerk, Alkmaar
20:30
Bossche Band Battle
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 30 december 2017
20:30
Symfo Classics II
Boerderij, Zoetermeer
20:30
I Am Oak: On Claws
EKKO, Utrecht
20:00
Lil Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Best Of Foo / Black Pearl / Philo
De Pul, Uden
21:00
Roisin Dubh - Black Rose Thin Lizzy Tribute
Little Devil, Tilburg
20:00
Sweet Mary Jane
Moonshine, Sliedrecht
20:00
The Electrophonics
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Jaya The Cat
Baroeg, Rotterdam
23:00
Soul Solution
Vorstin, Hilversum
20:00
The Aretha Franklin Experience
Vorstin, Hilversum
17:00
Tribute to The Beatles by One After 909
Vorstin, Hilversum
22:00
LIVE: Steeds Wa'k Woo (Quo meets Earring)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Høken met The Heinoos
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Lemmy Lives (A Motörhead Memorial)
Patronaat, Haarlem
20:30
Knight of the Guitar
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Legends of Rock Tribute Festival
Effenaar, Eindhoven
De Raad van Toezicht
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Teske
Effenaar, Eindhoven
17:00
Oudjaarssessie!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bazzookas
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:15
Wibi Soerjadi
Musis, Arnhem
23:45
Frits Wentink / Nuno dos Santos
Sugar Factory, Amsterdam
23:30
Ms. Jones
Paradiso, Amsterdam
20:30
Brokken Festival
Bimhuis, Amsterdam
Klangstof
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ooostblok
Melkweg, Amsterdam