Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningshof
Maassluis
Wilminktheater
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
21:00
Winston
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
OT301
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Mezz
Breda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Statenzaal
Zwolle
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
De Flux
Zaandam
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Vera
Groningen
18:30
Willemeen
Arnhem
21:00
De Bakkerij
Castricum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
dB's
Utrecht
Paard
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Hedon
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Patronaat
Haarlem
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
donderdag 26 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Kantine Walhalla, Rotterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
LOS - VAST
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Misia
TivoliVredenburg, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk Enschede, Enschede
21:00
Pat Haze / ASAP Ty Ty
Winston, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Munnik
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Princess Nokia
Melkweg, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Sari Schorr
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
SNFU
Patronaat, Haarlem
20:15
Stephen Fearing
C.C. Breughelzaal, Bree
21:00
Tangled Horns
Cul de Sac, Tilburg
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:45
The Cactus Blossoms
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
The Head And The Heart
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
The Kendolls
Paard, Den Haag
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Arnhem, Arnhem
The T.S. Eliot Appreciation Society
OT301, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Traumahelikopter
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Vaudou Game
BIRD, Rotterdam
20:00
Vitalic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
20:15
Wiener Strauss Ensemble
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Winterland ’76 & special guests – A Tribute to the music of The Band –
Mezz, Breda
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zwols Songwriters Gilde presenteert Tangarine
Statenzaal, Zwolle
vrijdag 27 januari 2017
22:00
90's Now
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
A$AP TYY
Paradiso, Amsterdam
20:30
AIDAN & THE WILD
Café Wilhelmina, Eindhoven
Alpha Tiger / Hammercult
De Flux, Zaandam
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Annabel Laura / Flecha Moon
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Flint, Amersfoort
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Bazzookas
Melkweg, Amsterdam
20:30
Beatbusters
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Bettie Serveert
Rotown, Rotterdam
20:00
Big, Black & Beautiful - Get up and dance
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Black Flower / Vaudou Game
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
BMI Goes India
M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Boris
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Cultura Tres
Vera, Groningen
18:30
Cytotoxin / Orphalis / Human Vivisection / Obsolete Incarnation / Dehu
Willemeen, Arnhem
21:00
Dandy Devils Inc. + meer!
De Bakkerij, Castricum
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dead Elvis / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife
dB's, Utrecht
DeWolff
Paard, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
20:30
Disaster / Temple Renegade / Venhill
Paard, Den Haag
20:00
Dizzy Mizz Lizzy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Dotan - 7 Layers Sessions
Hedon, Zwolle
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Dream The Electric Sleep
Little Devil, Tilburg
20:30
Emiliana Torrini & The Colorist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
End of the Dream
Vorstin, Hilversum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
FABELHAFT
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Fleddy Melculy + Rectum Raiders
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Gosto
Patronaat, Haarlem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Muze, Noordwijk
Incognito
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam