Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Flux
Zaandam
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Vera
Groningen
18:30
Willemeen
Arnhem
21:00
De Bakkerij
Castricum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
dB's
Utrecht
Paard
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Hedon
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Patronaat
Haarlem
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Mythe
Goes
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Cultureel Centrum ‘s-Gravenbrakel
Braine-le-Comte
19:30
Melkweg
Amsterdam
Edesche Concertzaal
Ede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Luxor Live
Arnhem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
19:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Duycker
Hoofddorp
00:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
21:00
V11
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
20:00
't Ukien
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Boerderij
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
BREStheater
Brielle
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
The Corner
Kampen
Theater De Kolk
Assen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
BIRD
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Figi Theater
Zeist
Iduna
Drachten
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
Ruïnekerk
Bergen
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Hedon
Zwolle
vrijdag 27 januari 2017
Alpha Tiger / Hammercult
De Flux, Zaandam
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Annabel Laura / Flecha Moon
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Flint, Amersfoort
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Bazzookas
Melkweg, Amsterdam
20:30
Beatbusters
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Bettie Serveert
Rotown, Rotterdam
20:00
Big, Black & Beautiful - Get up and dance
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Black Flower / Vaudou Game
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
BMI Goes India
M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Boris
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Cultura Tres
Vera, Groningen
18:30
Cytotoxin / Orphalis / Human Vivisection / Obsolete Incarnation / Dehu
Willemeen, Arnhem
21:00
Dandy Devils Inc. + meer!
De Bakkerij, Castricum
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dead Elvis / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife
dB's, Utrecht
DeWolff
Paard, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
20:30
Disaster / Temple Renegade / Venhill
Paard, Den Haag
20:00
Dizzy Mizz Lizzy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Dotan - 7 Layers Sessions
Hedon, Zwolle
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Dream The Electric Sleep
Little Devil, Tilburg
20:30
Emiliana Torrini & The Colorist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
End of the Dream
Vorstin, Hilversum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
FABELHAFT
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Fleddy Melculy + Rectum Raiders
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Gosto
Patronaat, Haarlem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Muze, Noordwijk
Incognito
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jeroen van der Boom
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Kantine Walhalla, Rotterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Orpheus, Apeldoorn
20:00
K's Choice
Cultureel Centrum ‘s-Gravenbrakel, Braine-le-Comte
19:30
Kevin Devine and the Goddamn Band
Melkweg, Amsterdam
Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Lone Wolves: Fickle Ghost + G Voz + We All Think We're Money
Neushoorn, Leeuwarden
Lookapony + Abdomen
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Lucky Fonz III
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Spant!, Bussum
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
19:00
Mattias La Eklundh
Duycker, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
21:00
Meena Cryle & The Chris Fillmore Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Meindert Talma: Jannes van der Wal
TivoliVredenburg, Utrecht
Memphis Maniacs
Bibelot, Dordrecht
20:00
Mini & Maxi
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Moses
Sugar Factory, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Nashville Pussy
Poppodium Volt, Sittard
21:00
New Cool Collective
Duycker, Hoofddorp
00:00
NGHTDVSN pres. Max Cooper – all night
Paradiso, Amsterdam
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
21:00
Orgaanklap
V11, Rotterdam
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Meervaart, Amsterdam
Paul de Munnik
Schaffelaartheater, Barneveld
Philippe Geubels
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Porta
Melkweg, Amsterdam
20:00
Quintus Popschool Presentatie
't Ukien, Kampen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
REMEMBER PHIL & GARY
Boerderij, Zoetermeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agnietenhof, Tiel
20:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Even goede vrienden
BREStheater, Brielle
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Rock the Night 80s Tribute
The Corner, Kampen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater De Kolk, Assen
21:00
Roots Creation
Metropool, Hengelo
20:00
Sabrina Starke
BIRD, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Figi Theater, Zeist
Sari Schorr
Iduna, Drachten
Shakatak
Luxor Live, Arnhem
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
SNFU
Willemeen, Arnhem
Snowapple
Ruïnekerk, Bergen
20:30
St. Tropez + The Mighty Breaks
Gigant, Apeldoorn
20:00
Stairway To Hedon
Hedon, Zwolle