Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Cultura
Ede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Mezz
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
OT301
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Figi Theater
Zeist
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
van Beresteyn
Veendam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Poppodium Volt
Sittard
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
donderdag 26 januari 2017
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vaudou Game
BIRD, Rotterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Axel Flóvent
Rotown, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
LOS - VAST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
19:30
Traumahelikopter
Gebr. De Nobel, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
20:45
The Cactus Blossoms
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Wiener Strauss Ensemble
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jan Terlouw Jr.
Metropool, Hengelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Enge Buren - Ruk!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Munnik
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
SNFU
Patronaat, Haarlem
20:00
7 layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Concordia, Enschede
20:00
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk Enschede, Enschede
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
20:00
Gallowstreet
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
The Kendolls
Paard, Den Haag
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
20:00
Vitalic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Stephen Fearing
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Winterland ’76 & special guests – A Tribute to the music of The Band –
Mezz, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Sari Schorr
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Pat Haze / ASAP Ty Ty
Winston, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band / DJ Tommi / Kypski
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
The Head And The Heart
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Aaron Lee Tasjan
Paradiso, Amsterdam
Princess Nokia
Melkweg, Amsterdam
The T.S. Eliot Appreciation Society
OT301, Amsterdam
20:30
Anne-Marie Jung
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 27 januari 2017
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Dotan - 7 Layers Sessions
Hedon, Zwolle
20:00
Stairway To Hedon
Hedon, Zwolle
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
REMEMBER PHIL & GARY
Boerderij, Zoetermeer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Figi Theater, Zeist
Alpha Tiger / Hammercult
De Flux, Zaandam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
Incognito
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Meindert Talma: Jannes van der Wal
TivoliVredenburg, Utrecht
[PIAS] Nites - Daniel Docherty/Teme Tan/Temples
EKKO, Utrecht
20:00
Dead Elvis / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife
dB's, Utrecht
The Pretty Reckless
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
90's Now
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Dream The Electric Sleep
Little Devil, Tilburg
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
The Dillinger Escape Plan
013, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van der Boom
De Meenthe, Steenwijk
20:30
LOS - VAST
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Fleddy Melculy + Rectum Raiders
Het Bolwerk, Sneek
Nashville Pussy
Poppodium Volt, Sittard
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Orgaanklap
V11, Rotterdam
Bettie Serveert
Rotown, Rotterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Sabrina Starke
BIRD, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Dok6, Panningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch