Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
dB's
Utrecht
22:30
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
013
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Klif
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
De Spot
Middelburg
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Koningshof
Maassluis
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Estrado
Harderwijk
Patronaat
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Iduna
Drachten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
DOOR
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Regentenkamer
Den Haag
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
BREStheater
Brielle
Mezz
Breda
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
23:00
AIR
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
De Klok
Ruinerwold
vrijdag 26 januari 2018
20:00
Dead Neanderthals / It Dockumer Lokaeltsje
dB's, Utrecht
22:30
Future House Music: Lucas & Steve
013, Tilburg
20:00
Dead Head (NL) + Bütcher (B)
Little Devil, Tilburg
19:30
Bars and Melody
013, Tilburg
Jeroen Zijlstra - Waterman
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Vurro
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Depedro
Grounds, Rotterdam
20:00
George & Eran
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
21:00
Band Four
P3, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Groene Engel, Oss
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
23:00
Abstract / Sojuju / The Partysquad
Doornroosje, Nijmegen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
De Klif, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Richard Groenendijk - Om alles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Julian Sas
De Spot, Middelburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
René van Meurs - Ik beloof niks
Koningshof, Maassluis
23:00
Electric Hollers
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Zorita
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:30
The Sound of Friesland
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tamarin Desert / The Black Marble Selection
Oefenbunker, Landgraaf
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten
20:00
JW Roy & The Royal Family
Vorstin, Hilversum
21:00
Mumford & Sons by The Hillbilly Moonshiners
Metropool, Hengelo
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Fay Claassen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
The Naked Sweat Drips
Estrado, Harderwijk
Pestilence
Patronaat, Haarlem
20:30
Jeru the Damaja
Simplon, Groningen
20:30
The Uppertones
Simplon, Groningen
20:00
De Kift
Vera, Groningen
20:00
UB40
De Oosterpoort, Groningen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Stef Bos - Kern
Theater de Mythe, Goes
20:00
Lizzie And The Banshees
Podium 't Beest, Goes
21:00
T-99
Altstadt, Eindhoven
20:30
An Evening With Knives - Album release
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Batushka / Schammasch
Iduna, Drachten
22:30
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Bibelot, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Asham Band / U Brown
Bibelot, Dordrecht
19:00
Bartek / Charlie & The Lesbians
DOOR, Dordrecht
20:00
New Cool Collective
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Simone Pormes
De Regentenkamer, Den Haag
Douwe Bob / Maurice van Hoek
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
De Raad van Toezicht
Paard, Den Haag
20:00
Marcin Wasilewski Trio
Paard, Den Haag
19:30
LaBomba
Paard, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
The Phantom Four
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Ntjam Rosie
Theater Dakota, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Starcrawler
Botanique, Brussel
20:00
Natalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
BREStheater, Brielle
Physical Graffiti / The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical G
Mezz, Breda
20:00
SUSTO
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
23:00
Hitjesgolf met Famke Louise
AIR, Amsterdam
22:00
The Lone Bellow
Paradiso, Amsterdam
20:30
Django Amsterdam
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Het Westerkamerorkest
Dominicus kerk, Amsterdam
Joost
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Desi Ducrot
Paradiso, Amsterdam
20:00
Traudes
Melkweg, Amsterdam
J Balvin
AFAS Live, Amsterdam
Moss
Paradiso, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Kayak
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Gallowstreet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 27 januari 2018
Kayak
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
21:00
Degenerate / Hallowed Fire / PPTA
De Flux, Zaandam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Sleazy Rock Night
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Yungblud
EKKO, Utrecht
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
The Phantom Four
dB's, Utrecht
Carach Angren / Rotting Christ
De Helling, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ruben Hoeke
Het Bolwerk, Sneek
The Kik - Hertaalt
Het Wennekerpand, Schiedam
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Famke Louise
De Klok, Ruinerwold