Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rotown
Rotterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Moonshine
Sliedrecht
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
The Dance Factory
Berltsum
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Warande
Turnhout
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Iduna
Drachten
20:30
P3
Purmerend
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
IJsselhallen
Zwolle
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Café De Speeltuin
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
Vorstin
Hilversum
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:30
Gigant
Apeldoorn
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
De Woudkapel
Bilthoven
15:00
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
Kulturhus
Ruurlo
15:30
Café The Pocket
Katwijk
16:00
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
16:00
dB's
Utrecht
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
P60
Amstelveen
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:30
Theater Concordia
Enschede
Dynamo
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
zaterdag 20 januari 2018
20:00
Mothership of Led Zeppelin
De Pul, Uden
20:00
Humo's Rock Rally
De Zwerver, Oostende
20:00
Matt Bianco
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Isaac Gracie
Rotown, Rotterdam
20:00
Frans Bauer
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Weval
Muziekodroom, Hasselt
20:00
All the King's Daughters
Nijend 24, Anderen
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 4
Café Knarie, Groningen
20:00
Hater
Roodkapje, Rotterdam
20:00
Lola Sonic with : The Mudd, Van Marban, Lou Patty and BAA$
LOLA050, Groningen
20:00
We Fall Slowly
Grote Kerk van Emmen, Emmen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ralph de Jongh
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Moonshine Brigade
Moonshine, Sliedrecht
20:00
Monomyth
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
TDF Schoolparty met Famke Louise
The Dance Factory, Berltsum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tjens Matic
De Warande, Turnhout
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Hoftheater, Raalte
20:15
Stef Bos - Kern
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Akcent
Paard, Den Haag
20:30
De Zachtmoedige Radicaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Sranan Gowtu
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Sam Baker
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Steph Cameron
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Ntjam Rosie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
ANDERSON / KEMENADE / GLERUM / BENNINK
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hanger A-Team / Motörblok / Sepultribute
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Toontje Lager
Iduna, Drachten
20:30
Cultura Tres / Onegodless / Rising Conflict / Seita
P3, Purmerend
20:30
Fay Claassen
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
The Dutch Queen Tribute
Groene Engel, Oss
Golden Earring
IJsselhallen, Zwolle
20:45
Brace
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Rockabilly Blitz: Supersonics / The Pearls / The Tumblin' GoGo's
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Physical Graffiti
Vorstin, Hilversum
21:00
The Foreign Resort
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Metal Manifesto
Manifesto, Hoorn
21:00
Black Box Secrets + Dexter Saint Jock
Altstadt, Eindhoven
21:00
Progress Bar
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
21:00
Mörk
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Resurrection of OnderstroomBreda
Café De Speeltuin, Breda
22:00
Wave to the Future: met Noire Antidote & Red Velvet Deception
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Dick de Graaf
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Atomnation
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Kd Soundsystem
Vorstin, Hilversum
zondag 21 januari 2018
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Stephanie Struijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
De Dillewijn, Ankeveen
11:00
Nicolas Altstaedt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:00
Hans Eijsackers / Michael Wilmering
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:00
Matinee: Wim Dijkgraaf - dubbelconcert PlusEtage
PlusEtage, Baarle-Nassau
14:30
Afterslag
Gigant, Apeldoorn
15:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Fay Claassen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
15:00
Nana
PopEi, Eindhoven
15:00
Edwin Rutten / Misha Fomin pianorecital
De Woudkapel, Bilthoven
15:00
Enrico Berretta
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Izhar Elias
Kulturhus, Ruurlo
15:30
Barracuda
Café The Pocket, Katwijk
16:00
Sam Baker
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
16:00
Erny Green / Henk Koorn / Thijs Heij
dB's, Utrecht
19:00
LIVE: Dos Hombres (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Quinn XCII
Melkweg, Amsterdam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Brides Of Lucifer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
philharmonie zuidnederland; Schubertiade met Herreweghe
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
UB40
Musis, Arnhem
20:00
UB40
Musis, Arnhem
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tim Knol
De Amer, Amen
20:00
Yungblud
Merleyn, Nijmegen
20:00
Wishbone Ash
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Matt Bianco
Vorstin, Hilversum
20:00
Mothership
P60, Amstelveen
De Raad van Toezicht
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Hater
Paradiso, Amsterdam
20:00
Laurence Jones
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Currents / Fit For A King / Miss May I / Void Of Vision
Kavka, Antwerpen
20:00
Toca Tango
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Popkoor Haarlem
Patronaat, Haarlem
20:00
The Zephyr Bones
Paradiso, Amsterdam
20:15
Maarten Koningsberger
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Dermot Kennedy
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Bintangs
Hedon, Zwolle
maandag 22 januari 2018
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
12:30
Nadja Filtzer
Theater Concordia, Enschede
Gloryhammer + Civil War
Dynamo, Eindhoven
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam