Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
S.C.C. Hofdael
Geldrop
Rotown
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Pook
Oostknollendam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
LOLA050
Groningen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Estrado
Harderwijk
EKKO
Utrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
17:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
De Zwerver
Oostende
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
De Klok
Ruinerwold
De Helling
Utrecht
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Amer
Amen
dB's
Utrecht
20:00
Cultura
Ede
20:00
Cultura
Ede
21:00
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Altstadt
Eindhoven
AINSI
Maastricht
20:00
Ahoy
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
12:00
Wijkcentrum Overdie
Alkmaar
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
PopEi
Eindhoven
13:30
Podium 10
Bladel
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
16:00
LOLA050
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Iduna
Drachten
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
Hedon
Zwolle
12:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
zaterdag 27 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
Tyler Childers
Rotown, Rotterdam
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
15:00
Winterfest
PopEi, Eindhoven
20:00
Sleazy Rock Night
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
20:30
Spinifex cd-presentatie PlusEtage
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Oscar Benton Bluesband
Patronaat, Haarlem
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Johnny Dowd / Melle de Boer
Paradiso, Amsterdam
Iron & Wine
Paradiso, Amsterdam
23:00
Molotov
Paard, Den Haag
20:00
Tim Akkerman
Paard, Den Haag
20:00
New Cool Collective
Paard, Den Haag
19:30
Paardcafé: Club 3voor12 Den Haag #52: Banner. / Silent War / Boi Mesa
Paard, Den Haag
Ntjam Rosie
Orpheus, Apeldoorn
20:00
MetalBattle 2018
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Defazer / Grindpad / Suicide Attack
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
19:00
LIET Re-united
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Prinz Klauz
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
There There
Mezz, Breda
Bettie Serveert
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Vurro
Merleyn, Nijmegen
23:45
Encore: J Hus
Melkweg, Amsterdam
21:00
I Found The Cure / Lizzie And The Banshees
Manifesto, Hoorn
23:00
Courtesy / Dave Clarke
Luxor Live, Arnhem
23:00
De Nachtwakers
LOLA050, Groningen
20:00
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Stef Bos - Kern
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Maiden United
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
The Kik - Hertaalt
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Ruben Hoeke
Het Bolwerk, Sneek
21:00
La Panika
Grounds, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
20:00
Pietju Bell
Gebr. De Nobel, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Tellem
Fluor, Amersfoort
21:00
The Dutch Queen Tribute
Fluor, Amersfoort
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
20:00
7Tools / Armed Cloud / Despicable heroes / Serpents Seduction
Estrado, Harderwijk
Yungblud
EKKO, Utrecht
19:30
Fête du nouveau vélo
Effenaar, Eindhoven
36 Crazyfists
Dynamo, Eindhoven
17:00
Call It Off / Camp High Gain / Filthy McNasty / Hengel / Note To Amy /
Duycker, Hoofddorp
23:00
Dax J
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
21:00
Lewis Floyd Henry
De Zwerver, Oostende
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Famke Louise
De Klok, Ruinerwold
Carach Angren / Rotting Christ
De Helling, Utrecht
21:00
Mimile
De Groene Zwaan, De Rijp
21:00
Degenerate / Hallowed Fire / PPTA
De Flux, Zaandam
20:00
Sam Baker
De Amer, Amen
The Phantom Four
dB's, Utrecht
20:00
Maartje & Kine
Cultura, Ede
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
21:00
Physical Graffiti
Corneel, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
20:00
More Than Blues
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Kayak
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Cults
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Django Amsterdam
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
ATLAS Theater, Emmen
21:00
New Bliss
Altstadt, Eindhoven
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Stereophonics
AFAS Live, Amsterdam
zondag 28 januari 2018
12:00
Open Dag Cultuur & Muziek
Wijkcentrum Overdie, Alkmaar
JW Roy
Vorstin, Hilversum
21:00
Jayke Orvis
Vera, Groningen
The Sonics
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
Jan Rot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Barrelhouse
Roepaen, Ottersum
15:00
Emma van Dooren
PopEi, Eindhoven
13:30
Which Tuesday Blues Band
Podium 10, Bladel
20:30
Sam Baker
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
12:00
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
The Droeftoeters
Muziekcafé Helmond, Helmond
Witt Lowry
Melkweg, Amsterdam
Yungblud
Melkweg, Amsterdam
Kayak
Luxor Live, Arnhem
16:00
The Veldman Brothers
LOLA050, Groningen
20:00
Tino Martin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Jon Amor & Matt Taylor / King of the World
Iduna, Drachten
16:00
Moo Sessions #13 // Standup '69
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
Golden Heerink Tour
Hedon, Zwolle
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
20:00
Sun Gods
Gigant, Apeldoorn
19:30
Sunday at eight
Gebr. De Nobel, Leiden