Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Vera
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
23:00
LOLA050
Groningen
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
21:00
De Flux
Zaandam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
Spant!
Bussum
00:00
De Klok
Ruinerwold
19:30
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
Paradiso
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Pook
Oostknollendam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Boerderij
Zoetermeer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cultura
Ede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
S.C.C. Hofdael
Geldrop
Chassé Theater
Breda
20:00
Cultura
Ede
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
22:00
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Paard
Den Haag
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
Trix
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Paard
Den Haag
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Amer
Amen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Fluor
Amersfoort
Gigant
Apeldoorn
21:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Vorstin
Hilversum
Het Wennekerpand
Schiedam
dB's
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Rotown
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
AINSI
Maastricht
15:00
PopEi
Eindhoven
EKKO
Utrecht
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
12:30
Grounds
Rotterdam
013
Tilburg
16:00
Roepaen
Ottersum
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
dB's
Utrecht
Hedon
Zwolle
15:30
Baroeg
Rotterdam
16:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Vera
Groningen
15:00
Iduna
Drachten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Luxor Live
Arnhem
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
15:30
Cacaofabriek
Helmond
12:00
Wijkcentrum Overdie
Alkmaar
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
zaterdag 27 januari 2018
20:00
Cults
Bitterzoet, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
23:00
Dax J
Doornroosje, Nijmegen
21:00
De Bossen / De Fuckups / Garcia-Garcia / Whipster
Vera, Groningen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
23:00
De Nachtwakers
LOLA050, Groningen
20:00
Defazer / Grindpad / Suicide Attack
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:00
Degenerate / Hallowed Fire / PPTA
De Flux, Zaandam
20:30
Django Amsterdam
Bimhuis, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
23:45
Encore: J Hus
Melkweg, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
00:00
Famke Louise
De Klok, Ruinerwold
19:30
Fête du nouveau vélo
Effenaar, Eindhoven
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
Fumiya Tanaka
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
I Found The Cure / Lizzie And The Banshees
Manifesto, Hoorn
Iron & Wine
Paradiso, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
22:00
Johnny Dowd / Melle de Boer
Paradiso, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
Kayak
Boerderij, Zoetermeer
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
21:00
La Panika
Grounds, Rotterdam
21:00
Lewis Floyd Henry
De Zwerver, Oostende
19:00
LIET Re-united
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Maartje & Kine
Cultura, Ede
Maiden United
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:00
MetalBattle 2018
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Mimile
De Groene Zwaan, De Rijp
22:00
Mirage
Xinix, Nieuwendijk
23:00
Molotov
Paard, Den Haag
20:00
More Than Blues
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
New Bliss
Altstadt, Eindhoven
20:00
New Cool Collective
Paard, Den Haag
Nothing But Thieves
Trix, Antwerpen
Ntjam Rosie
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Oscar Benton Bluesband
Patronaat, Haarlem
19:30
Paardcafé: Club 3voor12 Den Haag #52: Banner. / Silent War / Boi Mesa
Paard, Den Haag
21:00
Physical Graffiti
Corneel, Lelystad
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Pietju Bell
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Prinz Klauz
Muziekcafé Helmond, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Ruben Hoeke
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Sam Baker
De Amer, Amen
20:00
Sleazy Rock Night
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Spinifex cd-presentatie PlusEtage
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Stef Bos - Kern
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
Stereophonics
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Tellem
Fluor, Amersfoort
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
21:00
The Dutch Queen Tribute
Fluor, Amersfoort
20:30
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Vorstin, Hilversum
The Kik - Hertaalt
Het Wennekerpand, Schiedam
The Phantom Four
dB's, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
There There
Mezz, Breda
20:00
Tim Akkerman
Paard, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tyler Childers
Rotown, Rotterdam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
22:00
Vurro
Merleyn, Nijmegen
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
15:00
Winterfest
PopEi, Eindhoven
Yungblud
EKKO, Utrecht
zondag 28 januari 2018
16:00
Alphen Opus 2
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
Arch Enemy + Wintersun + Tribulation + Jinjer
013, Tilburg
16:00
Barrelhouse
Roepaen, Ottersum
20:00
Colter Wall
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Emma van Dooren
PopEi, Eindhoven
16:00
Genderneutraal One MAn BAND FEST
dB's, Utrecht
Golden Heerink Tour
Hedon, Zwolle
15:30
In The Grip Of Winter fest
Baroeg, Rotterdam
16:30
Jan Rot
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Jayke Orvis
Vera, Groningen
15:00
Jon Amor & Matt Taylor / King of the World
Iduna, Drachten
20:30
Jonathan Finlayson - Sicilian Defense
Bimhuis, Amsterdam
JW Roy
Vorstin, Hilversum
Kayak
Luxor Live, Arnhem
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
16:00
Moo Sessions #13 // Standup '69
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
15:30
Nina en Nina
Cacaofabriek, Helmond
12:00
Open Dag Cultuur & Muziek
Wijkcentrum Overdie, Alkmaar
20:30
Sam Baker
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
12:00
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Sun Gods
Gigant, Apeldoorn
19:30
Sunday at eight
Gebr. De Nobel, Leiden