Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:30
Paard
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Zinin
Nijverdal
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Magasin 4
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Azotod
De Meern
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Vooruit
Gent
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Dok6
Panningen
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
013
Tilburg
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Idea
Soest
19:00
Sazz'N Jazz
Brussel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
EKKO
Utrecht
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Pllek
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
23:00
Paard
Den Haag
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
ATLAS Theater
Emmen
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
21:00
Vera
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
013
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Paradiso
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
21:00
So What!
Gouda
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meester
Almere
donderdag 02 februari 2017
The Bootleg Sixties
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Talentstage Showcase Festival
Neushoorn, Leeuwarden
23:30
Stukafest Den Haag
Paard, Den Haag
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Chassé Theater, Breda
Skunk Anansie
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Showcase by PLDR & Plaatina
Patronaat, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
22:00
Roots & Routes presents Nani Kryeziu
BIRD, Rotterdam
20:00
Roald van Oosten
Sugar Factory, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Red Snapper
Magasin 4, Brussel
Philippe Geubels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paul de Munnik
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Oathbreaker
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Novatia
Azotod, De Meern
21:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
De Peppel, Zeist
21:00
Nadia Rose / Princess Nokia
Vooruit, Gent
20:00
Michael Jackson – celebrating the music of a legend
Metropool, Hengelo
20:00
Memphis Maniacs
Grenswerk, Venlo
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
20:30
LOS - VAST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kreator + Sepultura + Soilwork + Aborted
013, Tilburg
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Klezmatics
Doornroosje, Nijmegen
Kakkmaddafakka
Melkweg, Amsterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Den heuvel, Alphen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Storm, Winterswijk
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen van der Boom
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Idea, Soest
19:00
Jaune Toujours
Sazz'N Jazz, Brussel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Hotel Books / Convictions
Willemeen, Arnhem
20:00
Hiphop Saved My Life
EKKO, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
De Helling, Utrecht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Speeldoos, Vught
Green Day
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniel Lohues - Moi
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte
20:00
Communion Records On Tour
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Colin Blunstone
Mezz, Breda
20:30
Classic Blend
BIRD, Rotterdam
20:00
Cian Nugent
Paradiso, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
20:00
Baloji / Bossoyo / Oraclez
Pllek, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
23:00
Allez Allez
Paard, Den Haag
vrijdag 03 februari 2017
23:45
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
ATLAS Theater, Emmen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Welkom bij de Fresku Show
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Watskeburt?! - de musical
Agnietenhof, Tiel
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Spant!, Bussum
21:00
VanderLinde
Vera, Groningen
21:00
Traumahelikopter
Hedon, Zwolle
Tommy Emmanuel
013, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Azier
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Theatre Forever
Paradiso, Amsterdam
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Boerderij, Zoetermeer
21:00
The People Arise
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
The Mysterons
Hedon, Zwolle
21:00
The Mad Baron
Little Devil, Tilburg
20:00
The Dutch Eagles
Schaffelaartheater, Barneveld
The Bootleg Sixties
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Thaïti
Luxor Live, Arnhem
21:00
Sugaray Rayford Blues Band / Mike Zito / Albert Castiglia
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Stephen Fearing
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Starfish + Andere Koek
Cafe Stiels, Haarlem
21:00
St. Tropez + Bartek
So What!, Gouda
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Schemerlamp Festival
De Meester, Almere