Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Atak
Enschede
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
BREStheater
Brielle
Burgerweeshuis
Deventer
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Chassé Theater
Breda
20:00
Concertgebouw
Brugge
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
21:00
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
De Eendracht
Gemert
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
23:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
De Reggehof
Goor
20:15
De Stenge
Heinkenszand
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Extase
Tilburg
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Flint
Amersfoort
18:30
G.C. Den Dries
Retie
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Grounds
Rotterdam
19:45
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Musiater
Zevenaar
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
JKC Nirwana
Dronten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
19:30
Mezz
Breda
20:00
Molen De Ster
Utrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Nederland Drie
Wateringen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Parktheater
Eindhoven
23:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:00
Poppodium Culemborg
Culemborg
Posthuis Theater
Heerenveen
22:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 28 januari 2017
22:00
Wipneus en Pim - We Love Classics Jubileum Tour
Atak, Enschede
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:00
Mark Foggo
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Radio Dept.
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Jean Paul Rena
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Shakatak
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Bon theater, Medemblik
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
BREStheater, Brielle
Toontje Lager
Burgerweeshuis, Deventer
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
JJ Sharp band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:00
Natalia
Concertgebouw, Brugge
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
CulturA & Zo, Nootdorp
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band)
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
20:15
Pink Project
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hausmagger
dB's, Utrecht
Dizzy Mizz Lizzy
De Bosuil, Weert
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Eendracht, Gemert
21:30
Mickey's
De Fles, Spijkenisse
21:00
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
De Flux, Zaandam
20:00
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Classic Sessions: Adele
De Meester, Almere
23:00
Zer00's Heroes
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fates Warning
De Pul, Uden
The Bootleg Sixties
De Reggehof, Goor
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
20:30
The Cactus Blossoms
De Zwarte Ruiter, Den Haag
23:00
Josh Wink
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Afro Bro's
Duycker, Hoofddorp
23:00
King Shiloh Soundsystem
Effenaar, Eindhoven
20:30
Laster / The Fifth Alliance
Extase, Tilburg
20:00
Paul Mulder
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
18:30
Compact Disk Dummies / Whispering Sons
G.C. Den Dries, Retie
20:00
Memphis Maniacs
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Frankie Chavez
Grounds, Rotterdam
19:45
JazzArt Orchestra & Joseph Bowie
Hedon, Zwolle
21:00
Jampara & the Batalion
Het Bolwerk, Sneek
Pater Moeskroen - Fiesta!
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Stephen Fearing
In The Woods, Lage Vuursche
André Manuel - De Onzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Metal Battle - Voorronde Flevoland
JKC Nirwana, Dronten
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tift Merritt
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Dillinger Escape Plan
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Naked Sweatdrips
Merleyn, Nijmegen
Sari Schorr
Metropool, Hengelo
19:30
Bastard Fest in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:00
De Andersons: Hier Dooft Niets
Molen De Ster, Utrecht
22:00
LIVE: Anouk by The Graduated Fools
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Tribute to 2016!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Novatia
Nederland Drie, Wateringen
22:00
REMIND
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Manon Kroezen - Hommage aan de tijd
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Overasselt Theater, Overasselt
Qeaux Qeaux Joans
Paradiso, Amsterdam
20:00
Incognito
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Paradox, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkgebouw, Rijssen
20:00
FABELHAFT
Parktheater, Eindhoven
23:30
Dabutes / Kriss Kross Amsterdam
Patronaat, Haarlem
20:30
Anne Soldaat / Yorick van Norden
Patronaat, Haarlem
20:00
Sjako!
Patronaat, Haarlem
20:00
Yuri Honing
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:00
24 Pesos
Poppodium Culemborg, Culemborg
Pieter Derks - Spot
Posthuis Theater, Heerenveen
22:00
Def Rhymz Everybody Loves the 90's
Roepaen, Ottersum
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Back to the Country part 6
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nederlands Kamerkoor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Lochem, Lochem
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Tegenwind
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Kraaien / Emmaly Brown / Speakerheadz
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:30
Royal Canoe
Sugar Factory, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Fay Claassen
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Kampanje, Den Helder
Paul de Munnik
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater De Lievekamp, Oss
Enge Buren - Ruk!
Theater De Lievekamp, Oss