Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Pul
Uden
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Doornroosje
Nijmegen
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
De Pul
Uden
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
De Bakkerij
Castricum
Het Depot
Leuven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Café de Noot
Hoogland
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Rex
Mol
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
14:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
013
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Capitole
Gent
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
22:00
BIRD
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Diligentia
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Patronaat
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
ACU
Utrecht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kavka
Antwerpen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
zondag 05 februari 2017
Steve Hill
De Pul, Uden
16:00
The Antones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
The Como Mamas
Doornroosje, Nijmegen
13:00
Thuishaven wintercircus met Omar Souleyman
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
20:00
Tommy Emmanuel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tommy Emmanuel
Hedon, Zwolle
14:00
Trio Ria Janssen op Kasteel Aerwinkel: Sfeervol klassiek & gezellige m
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Wishbone Ash
De Pul, Uden
20:00
Yasam Hancilar - ''Strange Fish''
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
ZeZ: Kleedkamer 2
De Bakkerij, Castricum
maandag 06 februari 2017
Boss Hog
Het Depot, Leuven
20:00
FABELHAFT
De Kleine Komedie, Amsterdam
King of the World
Café de Noot, Hoogland
20:00
La Barraca - Hommage aan Paco de Lucia
Paradiso, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Weverij, Zierikzee
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Stephen Fearing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Wilbert de Joode
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Yamato
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
ZO! Gospel Choir
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 07 februari 2017
Against The Current
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ballaké Sissoko / Vincent Segal
Concertgebouw, Amsterdam
19:45
Chatham County Line
TivoliVredenburg, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Doyle (with Doyle From The Misfits) + Heretic
Dynamo, Eindhoven
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Joris Teepe presents: NYCTG Joe magnarelli
De Oosterpoort, Groningen
22:00
King King
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lavinia Meijer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Mandolin Orange
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Night Lovell
Paradiso, Amsterdam
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Rex, Mol
Teenage Fanclub
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Hotelier
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
The Proper Ornaments
Paradiso, Amsterdam
20:00
Thomas Azier
Ancienne Belgique (AB), Brussel
14:00
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 08 februari 2017
Against The Current
Paard, Den Haag
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Munttheater, Weert
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Black Box Revelation
Grenswerk, Venlo
20:00
Bon Iver
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Chatham County Line
Paradiso, Amsterdam
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour
013, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Spiritus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
Helmet
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Johhnyswim
Tolhuistuin, Amsterdam
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
King Mud
dB's, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
22:00
Kypski, Jasper Blom, Berthil Busstra & Frans van der Hoeven
BIRD, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
DeLaMar, Amsterdam
20:15
LOS - VAST
De Muze, Noordwijk
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Madeon / Porter Robinson
Melkweg, Amsterdam
Magnapop
Vera, Groningen
22:00
Mandolin Orange
Merleyn, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de Lach
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Modern Baseball + The Superweaks + Thin Lips
Dynamo, Eindhoven
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paul de Munnik
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Popa Chubby
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Spinvis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Tegan & Sara
Paradiso, Amsterdam
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater de Spiegel, Zwolle
The Bootleg Sixties
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
The Browning
Patronaat, Haarlem
The Dutch Eagles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
The Proper Ornaments
ACU, Utrecht
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Wonder Years
Kavka, Antwerpen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
UB40 - 'Signing Off'
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Harmonie, Leeuwarden