Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Schalm
Veldhoven
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Borre
Bierbeek
De Meenthe
Steenwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Willem
Papendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Pas
Heesch
De Maaspoort
Venlo
12:15
C.C. `t Schaliken
Herentals
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Bosuil
Weert
19:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Martiniplaza
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Helling
Utrecht
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Patronaat
Haarlem
Het Depot
Leuven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cultura
Ede
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Music Centre The Box
Katwijk
20:30
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Volta
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
23:30
Paard
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Diligentia
Den Haag
Theater Idea
Soest
Theater de Kampanje
Den Helder
woensdag 08 februari 2017
22:00
Johhnyswim
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Kypski, Jasper Blom, Berthil Busstra & Frans van der Hoeven
BIRD, Rotterdam
donderdag 09 februari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Munnik
Chassé Theater, Breda
Jeroen van der Boom
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Borre, Bierbeek
René van Meurs - Even goede vrienden
De Meenthe, Steenwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Willem, Papendrecht
3JS - U2, The Joshua Tree
Kennemer Theater, Beverwijk
The Bootleg Sixties
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
C.C. De Pas, Heesch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Maaspoort, Venlo
12:15
Mec Yek
C.C. `t Schaliken, Herentals
19:00
Popa Chubby
Gebr. De Nobel, Leiden
King King
De Bosuil, Weert
19:00
Sabrina Starke
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Orange Goblin
Gebr. De Nobel, Leiden
Alan Walker
Melkweg, Amsterdam
19:30
TenTemPiés
Melkweg, Amsterdam
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Bootstraat, Hasselt
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jochen Otten - Overwegend droog
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Meenthe, Steenwijk
The Analogues - Sgt. Pepper
Martiniplaza, Groningen
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Handsome Family
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Magnapop
Patronaat, Haarlem
20:00
Gutterdämmerung
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Wonder Years
De Helling, Utrecht
20:00
The Soul of Spanish Harlem
De Doelen, Rotterdam
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Apollo Brown & Skyzoo
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Temperance Movement
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Mandolin Orange
Joriskerk, Venlo
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
20:00
FABELHAFT
Theater 't Speelhuis, Helmond
traumahelikopter
Patronaat, Haarlem
Against The Current
Het Depot, Leuven
20:00
Jo Harman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chatham County Line
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
O'G3NE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Silverfaces
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lambchop
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultura, Ede
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Leon Mooren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tangarine
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meerpaal, Dronten
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater PePijn, Den Haag
20:30
LOS - VAST
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
ATLAS Theater, Emmen
UB40 - 'Signing Off'
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Karsu
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
James Mcmurtry + support @ Manuscript
De Zwerver, Oostende
20:30
Gosto
BIRD, Rotterdam
20:30
The Doors in Concert
Mezz, Breda
20:30
Benjamin Herman & The Robin Nolan Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:30
The Crazy Diamonds - A Pink Floyd tribute
Music Centre The Box, Katwijk
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Room for Elephants / Take No Prisoners
P60, Amstelveen
20:30
Volta's Local Playground: Jonathan Coughlan & The Good Folks / Static
Volta, Amsterdam
TakeRoot presents: The Como Mamas
De Oosterpoort, Groningen
21:00
The Proper Ornaments
V11, Rotterdam
21:00
Interflow / New River Coalfield
Metropool, Hengelo
22:00
Dollkraut
Merleyn, Nijmegen
22:00
De Nieuwe Lichting presents Mizt aan de Maas, C.U.B. & Pricilla Motman
BIRD, Rotterdam
22:00
Solace I Guess
Vera, Groningen
23:30
Allez Allez
Paard, Den Haag
vrijdag 10 februari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten
Theater Idea, Soest
Jeroen van der Boom
Theater de Kampanje, Den Helder