Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
PopEi
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
MECC
Maastricht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
4AD
Diksmuide
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Diligentia
Den Haag
JVC De Schuit
Katwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cultura
Ede
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. De steiger Boom
Boom
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Kunstgreep
Oostzaan
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posttheater
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Manifesto
Hoorn
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
De Flux
Zaandam
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
De Spot
Middelburg
Doornroosje
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Warande
Turnhout
20:00
Monts
Noordbroek
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
De Meester
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Paard
Den Haag
20:00
NEST
Gent
Drommedaris
Enkhuizen
013
Tilburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Paard
Den Haag
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Altstadt
Eindhoven
De Kreun
Kortrijk
20:45
Podium 't Beest
Goes
20:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
zaterdag 03 februari 2018
20:00
Cambrian
PopEi, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Carmina Burana
MECC, Maastricht
21:00
Clan Of Xymox
Bibelot, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Danse le Duc
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Dave Vermeulen & Voltage
Estrado, Harderwijk
20:00
David Galle / Dries Heyneman
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
David Nance
4AD, Diksmuide
20:00
De Hobbyisten
De Piek, Vlissingen
20:00
De Raad van Toezicht / Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
21:00
DJ RMFH
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Eefje De Visser
Rotown, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Munttheater, Weert
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Fleddy Melculy
JVC De Schuit, Katwijk
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Gerard van Maasakkers
Cultura, Ede
GhostPoet
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Giraffage
BIRD, Rotterdam
20:30
Grapell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Herman van Veen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Hookworms
Tolhuistuin, Amsterdam
Jake Bugg
TivoliVredenburg, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De steiger Boom, Boom
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kunstgreep, Oostzaan
16:00
Jeroen Kant
BHC (Bij Huize Corné), Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Jesca Hoop + Catbug
De Zwerver, Oostende
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
King King
Manifesto, Hoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Evertshuis, Bodegraven
Lebbis - De Bovengrens
Het Klooster, Woerden
Leon van der Zanden - Kameleon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
Lilian Vieira Grupo
De Flux, Zaandam
21:00
LIVE: Vernon EP-Release + support van Smegmatics
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Magnapop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Magnapop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Mamilla
De Spot, Middelburg
Mandolin Orange
Doornroosje, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Meat Wave
V11, Rotterdam
20:00
MGMT
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Mike Reed's Flesh and Bones
Bimhuis, Amsterdam
Millionaire
De Warande, Turnhout
20:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
Patronaat, Haarlem
Ntjam Rosie
Dok6, Panningen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater De Veste, Delft
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Orpheus, Apeldoorn
20:00
OneTwoThreeFour
Oefenbunker, Landgraaf
Other Futures
Melkweg, Amsterdam
20:30
Otis Gibbs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Peter Kuipers Munneke & Ralph van Raat
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Agora Theater Druten, Druten
20:00
philharmonie zuidnederland: Sibelius en Grieg omarmen Brahms
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Piepschuim
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Prince Tribute Band
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Rapalje
De Meester, Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Sarah-Jane
Paard, Den Haag
20:00
Sofi Tukker
NEST, Gent
Soundos - Niets te verliezen
Drommedaris, Enkhuizen
Steel Panther
013, Tilburg
20:15
Stef Bos - Kern
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Stef Kamil Carlens
Handelsbeurs, Gent
20:00
Superstijl
Bibelot, Dordrecht
20:00
Swingin' Harlem
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Symphonic Junction: Residentie Orkest feat. Lucas Hamming
Paard, Den Haag
20:30
Taradhin Minimal
Amstelkerk, Amsterdam
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
The Artificial
Altstadt, Eindhoven
The Bootleg Beatles
De Kreun, Kortrijk
20:45
The Circle Remains
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Dolmen
Baroeg, Rotterdam
21:00
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Explosion Rockets
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
The Kik - Hertaalt
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
The Mighty Breaks
Stathe, Utrecht
20:00
The Wooden Sky
Mezz, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Meenthe, Steenwijk