Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Merleyn
Nijmegen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
013
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
00:15
Teejater
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Flux
Zaandam
21:30
Little Devil
Tilburg
Het Depot
Leuven
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Café de Kleine Beurs
Hillegom
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Helling
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
17:00
Plato Zwolle
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kaasfabriek
Wormer
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Figi Theater
Zeist
Duycker
Hoofddorp
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
De Molenberg
Delfzijl
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Stathe
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Cinetol
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
14:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
NEST
Gent
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Markant Uden
Uden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
P3
Purmerend
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Effenaar
Eindhoven
Bootstraat
Hasselt
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Het Podium
Hoogeveen
vrijdag 16 februari 2018
22:00
Avi On Fire / The Howlin'
Merleyn, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - De Onzen
Het Klooster, Woerden
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest - Flamenco Andalusi
Meervaart, Amsterdam
21:00
Altitude / Bounds of Modesty / Jason Waterfalls / The Positives
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Afterpartees
Bitterzoet, Amsterdam
zaterdag 17 februari 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
22:00
Wucan
Merleyn, Nijmegen
20:30
Wretch 32
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
20:30
While my Guitar Gently Weeps
Cacaofabriek, Helmond
Vreemde Kostgangers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
TVÅ
Paco Plumtrek, Almelo
Triggerfinger
013, Tilburg
21:00
Toe Maar - De allergaafste Doe Maar-tributeband
Het Bolwerk, Sneek
00:15
Tino Martin
Teejater, Naaldwijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
The Zipps
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Soft Moon
Botanique, Brussel
20:00
The Mieters 10 jaar
De Flux, Zaandam
21:30
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
The Mavericks
Het Depot, Leuven
The Kik - Hertaalt
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
20:30
The Dubbeez
Simplon, Groningen
21:00
The Charlatans
Tolhuistuin, Amsterdam
The Chainsmokers
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
The Captain
Burgerweeshuis, Deventer
The Brahms
De Helling, Utrecht
20:30
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ten-Hut
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Symphonic Metal Nights
Patronaat, Haarlem
17:00
Stephanie Struijk
Plato Zwolle, Zwolle
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Stef Kamil Carlens
Alter Schlachthof, Eupen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
19:30
Snoeck
PopEi, Eindhoven
20:00
Slagerij van Kampen
Figi Theater, Zeist
Roxeanne Hazes
Duycker, Hoofddorp
16:00
Rosalien Tobbackx
BHC (Bij Huize Corné), Breda
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Reggae Forever presents: The Dubbeez
Simplon, Groningen
20:15
Prince Tribute Band
Het Klooster, Woerden
20:00
Prime Circle
Melkweg, Amsterdam
20:00
Pokey Lafarge
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pink Floyd Project
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Pandae
Stathe, Utrecht
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Ntjam Rosie
Deventer Schouwburg, Deventer
Nils Frahm - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Montero
Cinetol, Amsterdam
23:30
Minor Crime
Vera, Groningen
20:00
Memphis Maniacs
Patronaat, Haarlem
14:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Louis The Child
NEST, Gent
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
19:30
KIEFF
Paard, Den Haag
20:00
Kensington
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
JW Roy
De Kattendans, Bergeijk
19:30
Joshua Hyslop
Tolhuistuin, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
JAGD / Yasmine
V11, Rotterdam
21:00
Jacqueline Govaert
Rotown, Rotterdam
23:00
Inigo Kennedy / Silent Servant
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Huub van der Lubbe
Cultura, Ede
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Zaantheater, Zaandam
20:00
Green Lizard
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
God Dethroned
Mezz, Breda
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Frank Boeijen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Folk Road Show
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
23:00
Erick E
Neushoorn, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
Electric Six
Effenaar, Eindhoven
Eefje De Visser
Bootstraat, Hasselt
22:00
Dub Revolution
Cactus Muziekcentrum, Brugge
23:00
Dr. Lektroluv
Patronaat, Haarlem
20:30
Disintegrate / Man as Plague / Pripjat
Het Podium, Hoogeveen