Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Flux
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
CineCity
Vlissingen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Paradox
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Groene Engel
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
C.C. De Lijsterbes
Kraainem
21:30
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podium heino
Heino
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Grenedeer
Gronsveld
21:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Atak
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
donderdag 16 februari 2017
20:30
Patrick Nederkoorn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Percossa - The Real Deal
Flint, Amersfoort
Cameretten - Finalistentournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Spiritus
Den heuvel, Alphen
Kirsten van Teijn - Zalf
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 17 februari 2017
21:00
BAMBAMBIDDYBONGBONG
Hedon, Zwolle
20:15
The Fortunate Sons - CCR Tribute
Hedon, Zwolle
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Enge Buren - Ruk!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toontje Lager
De Peppel, Zeist
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Zaantheater, Zaandam
20:00
Carnivore Diprosopus / Embryonic Devourment / Malignancy / Nader Sadek
De Flux, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Yuri Honing
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
The Dutch Eagles
CineCity, Vlissingen
Tokoloko Met O.a. Certain Animals, Bone-Yard + Deathroll E.a.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Delain
Grenswerk, Venlo
20:30
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniel Lohues - Moi
van Beresteyn, Veendam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:00
Def P. & The Beatbusters
dB's, Utrecht
Doomstad: Dool / Obese / Steak Number Eight
EKKO, Utrecht
Boris
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
verborgenBende
De Helling, Utrecht
20:15
Isabelle Beernaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Falco Benz
013, Tilburg
Bruut!
Paradox, Tilburg
Lavinia Meijer
Agnietenhof, Tiel
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Even goede vrienden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Joost Dijkema
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Ode aan John Coltrane door Bart Oostindie & friends
Poppodium Volt, Sittard
Magnapop
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
LOS - VAST
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Luke Winslow King
Rotown, Rotterdam
21:00
Los Paja Brava (albumpresentatie)
Grounds, Rotterdam
21:00
Nadia Reid
V11, Rotterdam
20:30
Estafest
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Jaskelis / WatWatIs
BIRD, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Helstar
Baroeg, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Paul Simon Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
JW Roy & Band
Groene Engel, Oss
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Nesterlé, Nistelrode
23:00
Edu Imbernon / Oliver Weiter / Recondite
Doornroosje, Nijmegen
22:00
The Mysterons
Merleyn, Nijmegen
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Wende Snijders
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
HBA on tour
Gebr. De Nobel, Leiden
The Toy Dolls
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Everyday People & Guests
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Traumahelikopter
Oefenbunker, Landgraaf
William Boeva - Reset
C.C. De Lijsterbes, Kraainem
21:30
Ferocious Dog
Manifesto, Hoorn
O'G3NE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
André Manuel - De Onzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Almanac
Duycker, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kulturhus Holten, Holten
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Frank Boeijen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium heino, Heino
20:30
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Hans Vandenburg / Robert Jan Stips / Thijs van Leer
Patronaat, Haarlem
20:30
Memphis Maniacs
Patronaat, Haarlem
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Matt Winson
Patronaat, Haarlem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Grenedeer, Gronsveld
21:30
JeBroer
Simplon, Groningen
20:30
The Wounded
Vera, Groningen
21:00
The Great Communicators + Ask
So What!, Gouda
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Mythe, Goes
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Fleddy Melculy
Atak, Enschede
21:00
The Meteors
Altstadt, Eindhoven
Lookapony
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Op Sterk Water - het Wonderbaarlijke improvisatieavontuur
Cultura, Ede
Pater Moeskroen - Fiesta!
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem