Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
11:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
14:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Doelen
Rotterdam
22:00
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Sportpaleis
Antwerpen
Schuur
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kopstootbar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
EKKO
Utrecht
Diligentia
Den Haag
21:30
De Spot
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
AINSI
Maastricht
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
14:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vooruit
Gent
20:30
Vera
Groningen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stathe
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werf
Aalst
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
zondag 25 februari 2018
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
C.C. Achterolmen, Maaseik
14:30
SoulworkXx
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Fred Frith Solo
Bimhuis, Amsterdam
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
RY X
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:30
Matangi Kwartet
Amstelkerk, Amsterdam
maandag 26 februari 2018
20:00
Omri Tindal
Vorstin, Hilversum
20:30
Bugge Wesseltoft
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
dodie
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dayna Kurtz
Patronaat, Haarlem
20:00
Susanne Sundfør
Paradiso, Amsterdam
20:00
Slow Leaves
Paradiso, Amsterdam
20:00
Catfish
Paradiso, Amsterdam
21:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Here Lies Man
Merleyn, Nijmegen
20:00
Clouseau
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Randy Newman
De Doelen, Rotterdam
22:00
Luka
AFAS Live, Amsterdam
Elbow
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 27 februari 2018
20:00
John Smith / Robyn Hitchcock & The Venus 3
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Alice Boman
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kendrick Lamar
Sportpaleis, Antwerpen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
Dire Straits’ Brothers in Arms / Erwin Nyhoff / Marcel de Groot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Phil Campbell And The Bastard Sons
Patronaat, Haarlem
20:30
Petit Biscuit
Paradiso, Amsterdam
20:00
Public Access TV
Paradiso, Amsterdam
Randy Newman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Rhapsody
Melkweg, Amsterdam
Elbow
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
EP Release Jasper Schalks
Kopstootbar, Amsterdam
RY X
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Khruangbin
EKKO, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
21:30
Stukafest afterparty
De Spot, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Here Lies Man
Botanique, Brussel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Loney Dear
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Dj CO2 / Justin Sullivan
Baroeg, Rotterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
AINSI, Maastricht
Saxon
013, Tilburg
woensdag 28 februari 2018
The Killers
Ziggo Dome, Amsterdam
14:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Franz Ferdinand
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
King Gizzard & The Lizard Wizard
Vooruit, Gent
20:30
Loney Dear
Vera, Groningen
21:00
Cindy Wilson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Candy Dulfer
TivoliVredenburg, Utrecht
Randy Newman
TivoliVredenburg, Utrecht
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Stathe Sessie: BEAUX + Kita Menari
Stathe, Utrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Spant!, Bussum
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Albert Hammond Jr
Paradiso, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:45
Rhapsody
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
I Muvrini
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
20:00
Phil Campbell And The Bastard Sons
Metropool, Hengelo
Aurora
Melkweg, Amsterdam
19:30
Gary Lucas
Melkweg, Amsterdam
20:00
dodie
La Madeleine, Brussel
20:00
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Dayna Kurtz
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
John Smith
Het Zonnehuis, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Daniel Docherty
Doornroosje, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Pia Douwes
DeLaMar, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Iamx
De Helling, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
21:00
Orchestre Partout
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Public Access TV
Bootstraat, Hasselt
20:30
Michael Landau Liquid Quartet
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Khruangbin
BIRD, Rotterdam
20:00
Rex Orange County
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Elbow
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Matthew Logan Vasquez Tio (USA)
't Rozenknopje, Eindhoven
donderdag 01 maart 2018
20:00
Dirt Road Music Band
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Frank Boeijen, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht