Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Dolhuis
Dordrecht
22:00
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Atak
Enschede
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Vera
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Beun
Heiloo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
J.C. Pardoes
Hoogwoud
21:00
The Corner
Kampen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
18:00
Q-bus
Leiden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
12:15
't Getouw
Mol
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
13:00
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
23:00
Grounds
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
EKKO
Utrecht
ACU
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Flint
Amersfoort
23:00
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
vrijdag 03 maart 2017
19:30
Baby Galaxy
Paard, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Diligentia, Den Haag
Drive Like Maria
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Pink Project
Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
Yellow Grass
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Bottles of Love
Dolhuis, Dordrecht
22:00
DJ Dano
Iduna, Drachten
Pater Moeskroen - Fiesta!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Meerpaal, Dronten
20:30
Hopeless Jack
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
The Orb
Effenaar, Eindhoven
Di-rect
Effenaar, Eindhoven
20:15
Adriaan Geuze, Asko|Schonberg, Huang Ruo dirigent
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
20:30
KRS-One
Atak, Enschede
20:00
josh hoyer & soul colossal
NiXenMeer, Enschede
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Dialoog, Ermelo
20:15
Tangarine
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Oldenosborn - #Life
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
The Jerry Hormone Ego Trip
So What!, Gouda
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Goudse Schouwburg, Gouda
Navarone
Vera, Groningen
23:00
Two Door Cinema Club DJ Set
Patronaat, Haarlem
Lower Than Atlantis / Young Guns
Patronaat, Haarlem
20:15
Tigre Blanco
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Fuse
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Grand East
Metropool, Hengelo
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Het Kielzog, Hoogezand
Kirsten van Teijn - Zalf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
21:00
Jurassic Park
The Corner, Kampen
20:00
MICH + Moon Tapes + Korfbal
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
The Kik
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Soul of Spanish Harlem
De Harmonie, Leeuwarden
15:00
An Evening With Mink
Neushoorn, Leeuwarden
3JS - U2, The Joshua Tree
De Harmonie, Leeuwarden
18:00
Pyrolysis / The Royal Spuds
Q-bus, Leiden
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater De Tuin, Leusden
Tim Akkerman
Schouwburg Lochem, Lochem
12:15
Alex Roeka
't Getouw, Mol
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
PLANET ROSE PRESENTS 303 DAY – ACID SPECIAL
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Donnie
Merleyn, Nijmegen
20:15
Waylon
Doornroosje, Nijmegen
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Veluvine, Nunspeet
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Depeche Mode Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
Jonna Fraser
Rotown, Rotterdam
21:00
Las Rosas
V11, Rotterdam
20:30
Trumpertparty Bigband o.l.v Wayne Bergeron
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
SFB
Annabel, Rotterdam
15:00
Mathilde Santing
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
July Talk
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Hardsell
Little Devil, Tilburg
20:00
Yuri Honing
Paradox, Tilburg
20:00
Fake No More Farewell Show
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Horizon: Intergalactic Gary
EKKO, Utrecht
Pinegrove
ACU, Utrecht
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
20:00
Belker
De Kargadoor, Utrecht
Hamilton Leithauser
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Koray Avci
TivoliVredenburg, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Wende Snijders
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
JW Roy & Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Zaantheater, Zaandam
20:15
Karsu
Figi Theater, Zeist
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Mysterons
Hedon, Zwolle
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
zaterdag 04 maart 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Bettie Serveert
De Meester, Almere
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Niet Schieten! - Kusje erop!
Flint, Amersfoort
23:00
Dr. Rude / Freestyle Maniacs / The Darkraver
P60, Amstelveen
22:00
Grails / Majeure
Paradiso, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Fiscus
Cinetol, Amsterdam
20:00
Ronnie Flex
Tolhuistuin, Amsterdam
Waylon
Bitterzoet, Amsterdam
Alvaro Soler
Melkweg, Amsterdam
18:30
Indiestad: Austra
Paradiso, Amsterdam
16:00
Iguana Death Cult
Concerto, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hooverphonic with orchestra II
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen