Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weverij
Zierikzee
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Perron-3
Rosmalen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
Agora Theater Druten
Druten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Toomler Theater
Amsterdam
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
19:00
Rozet
Arnhem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Rotown
Rotterdam
De Pul
Uden
20:00
LOLA050
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Café The Pocket
Katwijk
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Simplon
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Podium Boxtel
Boxtel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parkgebouw
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
donderdag 01 maart 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Herman van Veen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen
The Kik - Hertaalt
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eefje De Visser
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
De Nieuwe Kolk, Assen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
12:30
The Delta Piano Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Cookin’ Jazz: Haagse Jazz School
De Regentenkamer, Den Haag
19:00
Kizzy
Rozet, Arnhem
19:30
Yori Swart
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Amsterdam Funk Orchestra / Benjamin Herman
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Clouseau
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kensington
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Aretha Franklin 'The Queen of Soul' Celebration tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Johan Derksen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Frank Boeijen, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
BEAUX / Kita Menari
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Daniel Docherty
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Dawn Brothers
Luxor Live, Arnhem
20:00
Flying Horseman
Mezz, Breda
20:00
Listener
Rotown, Rotterdam
Phil Campbell And The Bastard Sons
De Pul, Uden
20:00
Will Hoge
LOLA050, Groningen
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Suzan & Freek
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ibeyi
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cradle Of Filth / Moonspell
Trix, Antwerpen
20:00
Vianney
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Playboi Carti
Reflektor, Liège
20:00
Death From Above 1979
Botanique, Brussel
20:00
Café Boedapest
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rod Picott
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Mayimbe
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
20:00
Dirt Road Music Band
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Gisela João
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Piepschuim
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Percossa - BAM!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
20:15
Karsu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Deborah Carter / Zandscape
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Lakshmi - Adem
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Frank Boeijen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Bluebirds
Paradiso, Amsterdam
20:30
Niño de Elche
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Poppy Ackroyd
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Hiphop Café: Ladies Edition
Grounds, Rotterdam
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Mannen van 410
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Lee Ranaldo
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Charlie Parr + Joost Dijkema
Vera, Groningen
21:00
Tricklebolt
Hedon, Zwolle
21:00
Candy Dulfer
Hedon, Zwolle
21:00
Jay-Roon
Paradiso, Amsterdam
21:00
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Leafs
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
A Little Late
Café The Pocket, Katwijk
21:15
Témé Tan
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Cloudy Daze
Simplon, Groningen
vrijdag 02 maart 2018
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch