Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Mezz
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Paard
Den Haag
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Bloody Louis
Brussel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parktheater
Eindhoven
14:00
013
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Vorstin
Hilversum
Podium Boxtel
Boxtel
Posttheater
Arnhem
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Groene Engel
Oss
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
P3
Purmerend
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parkgebouw
Rijssen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Musis
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Domijnen
Sittard
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Plomblom
Ninove
Theater Bouwkunde
Deventer
Mezz
Breda
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Klein Berlijn
Apeldoorn
De Helling
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Het Bos
Antwerpen
20:00
Club de B
Torhout
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht
Manifesto
Hoorn
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Vera
Groningen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Boerderij Beekbergen
Beekbergen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Dok6
Panningen
vrijdag 02 maart 2018
20:00
The Overslept
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Nits
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Dawn Brothers
Mezz, Breda
The Boxer Rebellion
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Témé Tan
Metropool, Hengelo
23:45
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Suzan & Freek
Hedon, Zwolle
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
21:00
Stammheim
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Slotconcert Young Composers Meeting 2018
Gigant, Apeldoorn
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kampanje, Den Helder
23:00
Run The Trap: SAYMYNAME
Melkweg, Amsterdam
20:30
Rod Picott
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
20:00
RipLive 2017
Patronaat, Haarlem
20:30
Rex Orange County
Bitterzoet, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
Reiger
Paard, Den Haag
19:30
Progdreams Festival
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Prince Tribute Band
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Pleinvrees on Tour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Playboi Carti
Bloody Louis, Brussel
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
PaPa GoNi (albumrelease)
Grounds, Rotterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
14:00
Netherlands Deathfest III
013, Tilburg
21:00
Naive Set
V11, Rotterdam
22:30
Mississippi Mud Pie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Massada
Vorstin, Hilversum
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
Marco Lopes - Moedt
Posttheater, Arnhem
20:00
Maerzfeld
De Bosuil, Weert
21:00
MAAN - am/pm tour
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Lief & L8 de allerlaatste!
Groene Engel, Oss
22:30
LGHTNNG
Neushoorn, Leeuwarden
Leonie Meijer - Bella Italia
Kennemer Theater, Beverwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Leif de Leeuw Band
P3, Purmerend
20:30
Legends of Rock: 16 Dollars / In Your Honor / Snaggletoöth
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Kraantje Pappie
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Karsu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
20:30
JW Roy
TivoliVredenburg, Utrecht
Jools Holland
Musis, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
Jason Derulo
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bouwkunde, Deventer
Jacqueline Govaert
Mezz, Breda
21:00
Infloyd
Bibelot, Dordrecht
19:30
IAM
Melkweg, Amsterdam
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater De Lievekamp, Oss
Herman van Veen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
Grim Tim / Tricklebolt
Klein Berlijn, Apeldoorn
Girls In Hawaii
De Helling, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Flying Horseman
Het Bos, Antwerpen
20:00
Fleddy Melculy
Club de B, Torhout
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Eric Vloeimans / Jeroen van Vliet / Kinan Azmeh
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
20:30
Elle Hollis
Nieuwe Nor, Heerlen
23:45
Egbert & Secret Cinema
Melkweg, Amsterdam
20:15
Dis
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
De Likt
Bibelot, Dordrecht
De Kift
Manifesto, Hoorn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Dayna Kurtz
Podium 't Beest, Goes
20:00
Daniel Docherty
Patronaat, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Cross-linx (Amsterdam)
Bimhuis, Amsterdam
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Chemtrails + Great Profile
Vera, Groningen
20:30
Carole King
Cacaofabriek, Helmond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Boppin' the Rock presents Walter Broes & The Mercenaries
dB's, Utrecht
20:00
Bökkers
Boerderij Beekbergen, Beekbergen
20:30
Blues & Stories
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Billie - Lady Sings the Blues
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Batobe / OIJ / Wantigga
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Bad to the Bone
Fluor, Amersfoort
21:00
Avi On Fire / The Howlin'
Hedon, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen