Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Compagnietheater
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Trix
Antwerpen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Sugar Factory
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
19:00
Iduna
Drachten
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
14:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Depot
Leuven
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Zaantheater
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Bosuil
Weert
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Muze
Noordwijk
12:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
dB's
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Catharinakapel
Harderwijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
10:00
Rosarium
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Botanique
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
De Kreun
Kortrijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
De Helling
Utrecht
20:30
Brebl
Nijmegen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
21:30
Vera
Groningen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Kampanje
Den Helder
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
maandag 06 maart 2017
20:00
Helmet
Patronaat, Haarlem
20:00
Gnash
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Drive By Truckers
Trix, Antwerpen
Darius Rucker
Melkweg, Amsterdam
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Parktheater, Eindhoven
Banks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ashru Dhara / Shamita's Strings / Bartika's Jazz / Mandu & Visuddhi /
Compagnietheater, Amsterdam
Amy Macdonald
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 07 maart 2017
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Agnietenhof, Tiel
Typhoon - Moro Lobi
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
State Champs
Trix, Antwerpen
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sales
Sugar Factory, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Nik West
BIRD, Rotterdam
20:30
Mathilde Santing
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
19:00
Madball
Iduna, Drachten
Kommil Foo - Schoft
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Harderwijk, Harderwijk
14:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Helmet
Het Depot, Leuven
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
14:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Francis and the Lights
Bitterzoet, Amsterdam
Flip Noorman - Make-up
Schuur, Haarlem
20:00
FABELHAFT
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Drive By Truckers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dayna Kurtz
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
Caro Emerald
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Bonobo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Meerpaal, Dronten
woensdag 08 maart 2017
20:15
Watskeburt?! - de musical
Zaantheater, Zaandam
Tove Lo
Melkweg, Amsterdam
22:00
Toine Thys Trio feat. Hervé Samb
BIRD, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
The Suffers
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Excitements
Patronaat, Haarlem
20:30
Thank God it's Wedneday
De Bosuil, Weert
20:00
Sum 41
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Spinvis
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Spidergawd
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Even goede vrienden
De Muze, Noordwijk
12:00
Pinkpop Persconferentie
Paradiso, Amsterdam
Pinegrove
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Paul de Munnik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
O'G3NE
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Nick Oliveri
dB's, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Walhalla, Rotterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Catharinakapel, Harderwijk
20:30
LOS - VAST
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theaterhotel Almelo, Almelo
10:00
Kizzy
Rosarium, Amsterdam
20:30
Johnossi
Bitterzoet, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jagwar Ma
Botanique, Brussel
20:00
Hunter Hayes
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Wennekerpand, Schiedam
Helmet
De Kreun, Kortrijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Gorgoroth
De Helling, Utrecht
20:30
Gong
Brebl, Nijmegen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
FABELHAFT
Theater De Veste, Delft
20:15
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Boerderij, Huizen
Elvis Costello
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
21:30
Depedro
Vera, Groningen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Dayna Kurtz
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Caro Emerald
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Werf, Aalst
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Stoep, Spijkenisse
donderdag 09 maart 2017
20:30
Yasi Hofer & Band
Boerderij, Zoetermeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Het Park, Hoorn
Waylon
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Watskeburt?! - de musical
Markant Uden, Uden
20:00
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
VMO
dB's, Utrecht