Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
19:30
Sint Michielskerk
Sittard
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg
Kortrijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
OT301
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hulst Cultureel
Hulst
21:30
Hofman
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De School
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cafe Casablanca
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
19:30
013
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Todo
Best
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
donderdag 09 maart 2017
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Hof 88, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Veste, Delft
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater de Speeldoos, Baarn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Mirusia Louwerse
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Simone van Klaveren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Birdpen
Sugar Factory, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Discover Berget Lewis
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
19:30
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra
Sint Michielskerk, Sittard
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Natalia
Schouwburg, Kortrijk
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
O'G3NE
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
22:00
Dool
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
20:00
Depedro
Paradiso, Amsterdam
20:00
Shary-An Nivillac
Paard, Den Haag
20:00
PLASTICZOOMS
P60, Amstelveen
20:00
The Doors in Concert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dool
OT301, Amsterdam
Waylon
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Spinvis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Munttheater, Weert
TenTemPiés + support in Mezz Breda
Mezz, Breda
16:30
Erny Green in Mezz Breda
Mezz, Breda
23:00
Notorious B.I.G. Tribute
Melkweg, Amsterdam
19:30
Elio E Le Storie Tese
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Martiniplaza, Groningen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Markant Uden, Uden
Courtney Marie Andrews
Luxor Live, Arnhem
20:30
Diggy Dex
Luxor Live, Arnhem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Typhoon - Moro Lobi
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Hulst Cultureel, Hulst
21:30
Hofman Live: Sander Nijbroek
Hofman, Utrecht
Tangarine
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Di-rect
Hedon, Zwolle
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:00
Gorgoroth
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Death Alley
EKKO, Utrecht
Navarone
Effenaar, Eindhoven
20:00
Take of Sessions
Duycker, Hoofddorp
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Oko Ebombo
De School, Amsterdam
20:15
Her Majesty
De Muze, Noordwijk
20:15
Harry Sacksioni
De Molenberg, Delfzijl
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Maagd, Bergen op Zoom
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Willem, Enschede
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Drive Like Maria
De Helling, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
VMO
dB's, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jump Back
Cafe Casablanca, Amsterdam
Spidergawd
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Yasi Hofer & Band
Boerderij, Zoetermeer
The Elementary Penguins
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Roots & Routes presents Anj
BIRD, Rotterdam
20:30
Akua Naru
BIRD, Rotterdam
20:30
Paul de Munnik
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Pieter Derks - Spot
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Devin Townsend Project / UITVERKOCHT
013, Tilburg
vrijdag 10 maart 2017
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Zaantheater, Zaandam
20:00
White Boy Wasted + Seventhirty
Willemeen, Arnhem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
De Kat
Vera, Groningen
21:00
Matt Winson
V11, Rotterdam
20:30
Blonde Redhead
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Vernon
Todo, Best
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater PePijn, Den Haag