Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Cafe Casablanca
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Q-bus
Leiden
18:00
Sounds Tilburg
Tilburg
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Oosterpoort
Groningen
Atak
Enschede
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Fulcotheater
IJsselstein
Theaterhotel Almelo
Almelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Domijnen
Sittard
14:00
De Meenthe
Steenwijk
18:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Paard
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
P60
Amstelveen
21:00
De Spieghel
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Muze
Noordwijk
C-Mine
Genk
maandag 13 maart 2017
20:15
Ross The Boss
De Helling, Utrecht
21:00
Biggles Big Band
Cafe Casablanca, Amsterdam
dinsdag 14 maart 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Schoft
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
American Aquarium
Q-bus, Leiden
18:00
SUIT
Sounds Tilburg, Tilburg
19:30
Bastian Baker
Paradiso, Amsterdam
19:30
Maren Morris
Melkweg, Amsterdam
Underworld
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Into The Forest Presents: Wolves Den (d) + Welicoruss (cz) + Vanaheim
Dynamo, Eindhoven
20:00
Watskeburt?! - de musical
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
K's Choice
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Tory Lanez
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Caro Emerald
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Harry Sacksioni
Agnietenhof, Tiel
20:00
Mirusia Louwerse
De Maagd, Bergen op Zoom
White Lies
De Oosterpoort, Groningen
Tarja Turunen
Atak, Enschede
20:00
Dayna Kurtz
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Car Seat Headrest
Tolhuistuin, Amsterdam
Joey Jordison's VIMIC
013, Tilburg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Witte Theater, IJmuiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Car Seat Headrest
Paradiso, Amsterdam
20:30
Courtney Marie Andrews
Molen De Ster, Utrecht
woensdag 15 maart 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Paul de Munnik
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochen Otten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Schoft
Theater de Spiegel, Zwolle
André Manuel - De Onzen
Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
Typhoon - Moro Lobi
De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - Zalf
De Domijnen, Sittard
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
De Meenthe, Steenwijk
18:00
Boiler Room / ROD / Tripeo / VC-118A
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Ray Wilson
Neushoorn, Leeuwarden
Underworld
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gianna Tam / Lilian Vieira / Shirma Rouse The soul of Spanish Harlem
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Caro Emerald
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Loreena McKennitt
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Matroesjka - Brainwash
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
White Lies
Paard, Den Haag
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fenech-Soler
Bitterzoet, Amsterdam
Tom Chaplin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
An Evening With K’s Choice The Backpack Sessions (acoustic tour)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Just Call Me God
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Defiled
dB's, Utrecht
20:15
Elvis Costello
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Hoftheater, Raalte
20:15
Frank Boeijen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ali B - Je Suis Ali
CineCity, Vlissingen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:30
John Fairhurst
Stathe, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Posttheater, Arnhem
20:30
In Tune
P60, Amstelveen
21:00
American Aquarium
De Spieghel, Groningen
21:00
Amber Gomaa
De Spieghel, Groningen
22:00
The Grand East
Merleyn, Nijmegen
22:00
Erik Ritfeld Unit
BIRD, Rotterdam
donderdag 16 maart 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Spot
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marjolijn van Kooten - Paniek
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C-Mine, Genk