Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vera
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Paradox
Tilburg
De Weijer
Boxmeer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
G.C. Spikkerelle
Avelgem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Club Ivy
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Lux
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
07:30
Het Pompstation
Amsterdam
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
C.C. De Kroon
Bocholt
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
20:15
Casino Beringen
Beringen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Handelsbeurs
Gent
Gebr. De Nobel
Leiden
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Westrand
Dilbeek
23:00
Jacks Music Bar
Zwolle
21:30
So What!
Gouda
20:00
WORM
Rotterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
StudioGonz
Gouda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Grenswerk
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
De X
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 09 maart 2018
Samsara Blues Experiment
Vera, Groningen
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
19:30
Roxeanne Hazes
Gebr. De Nobel, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Rod Picott
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Poppy Danceparty met DJLookalaika - Hans Vandenburg
Beauforthuis, Austerlitz
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
20:30
Phil's Music Laboratory
Paradox, Tilburg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Oysterband
Luxor Live, Arnhem
Open Mike Eagle
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
21:00
Oko Yono
Poppodium Volt, Sittard
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ntjam Rosie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
22:00
Niels Broos
Paradiso, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nachtschade
De Bosuil, Weert
20:30
Myrath & Manigance
Baroeg, Rotterdam
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
Midge Ure
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Maaike Ouboter
G.C. Spikkerelle, Avelgem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Leonie Meijer - Bella Italia
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Leggo! met Famke Louise
Club Ivy, Goes
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Kris Kross Amsterdam
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
King of the World
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Karsu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
JW Roy
Lux, Nijmegen
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
Joost
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:45
John Illsley of Dire Straits
Neushoorn, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jeroen Zijlstra - Waterman
Het Klooster, Woerden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
07:30
Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
21:00
Jarrod Dickenson
't Rozenknopje, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:00
JAGD / Yasmine
Luxor Live, Arnhem
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Hilde Vos, Collin Hoeve
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Herman van Veen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:00
Goose
013, Tilburg
GoGo Penguin
Paradiso, Amsterdam
22:00
Full Nelson / Rage Against The System
Muziekcafé Helmond, Helmond
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
20:15
Frank Boeijen
Casino Beringen, Beringen
20:00
Forever 27
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Flying Horseman
Handelsbeurs, Gent
Fleddy Melculy
Gebr. De Nobel, Leiden
22:30
Flavium
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
Eefje De Visser
C.C. Westrand, Dilbeek
23:00
Desert Storm
Jacks Music Bar, Zwolle
21:30
De Likt
So What!, Gouda
20:00
De Kift
WORM, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
De B-kant
StudioGonz, Gouda
20:30
Danny Vaughn & Dan Reed
Boerderij, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Cliteater / Waco Jesus
Grenswerk, Venlo
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Che Sudaka
De Helling, Utrecht
20:00
CD-Presentatie: Black No. 1
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Casa Iberica
De X, Leiden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bojan Z.
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Boerend Hard: Aplous / WC Experience
De Pul, Uden
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:30
Barrelhouse
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Avi On Fire / The Howlin'
Paard, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Koorenhuis, Den Haag
20:30
Anna Von Hausswolff
EKKO, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Amsterdam Klezmer Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Altar / Distillator / Hordearii
Vorstin, Hilversum
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn