Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
19:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Sint-Jacobskerk
Gent
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
ACU
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
De Zwerver
Oostende
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stuk
Leuven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Wilminktheater
Enschede
19:00
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Beurs van Berlage
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
10:00
Westside Slotermeer
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Observant
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
maandag 05 maart 2018
21:00
Rod Picott & Roger Roger
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Django Django
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Alice Merton
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Midland
Paradiso, Amsterdam
20:00
Karl Blau
De Roode Bioscoop, Amsterdam
King Gizzard & The Lizard Wizard
Paradiso, Amsterdam
JD McPherson
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 06 maart 2018
Lukas Nelson & Promise Of The Real
TivoliVredenburg, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:45
Django Django
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Rod Picott
De Kloveniersdoelen, Middelburg
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Satyricon
Patronaat, Haarlem
20:30
Sona Jobarteh
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Damien Jurado
Sint-Jacobskerk, Gent
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hayseed Dixie
Paard, Den Haag
20:00
First Aid Kit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
The Killers
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Gue Pequeno
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Cut Worms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
RavenEye
Melkweg, Amsterdam
Alvvays
Tolhuistuin, Amsterdam
King Gizzard & The Lizard Wizard
Paradiso, Amsterdam
Brian Fallon
Melkweg, Amsterdam
19:00
WhoMadeWho
Melkweg, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 07 maart 2018
Leonie Meijer - Bella Italia
Het Musiater, Zevenaar
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Herman van Veen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Naive Set
ACU, Utrecht
Gary Numan
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
At the Drive-In
013, Tilburg
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Dayna Kurtz
LantarenVenster, Rotterdam
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Karl Blau
De Zwerver, Oostende
Vök
Merleyn, Nijmegen
Alvvays
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Flying Horseman
Stuk, Leuven
20:00
Visigoth
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
John Illsley & Band
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
Damien Jurado
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
19:00
As It Is
Dynamo, Eindhoven
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
Hayseed Dixie
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Lilian Vieira
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Lilian Vieira Grupo
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Cocker Rocks
Paard, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
20:00
Charlotte Cardin
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Liam Gallagher
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Rod Picott
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:30
My Name Is Prince - Première Party
Beurs van Berlage, Amsterdam
20:00
Junglepussy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Martha Jane & The Talisman
Paradiso, Amsterdam
Dream Wife
Sugar Factory, Amsterdam
Steven Wilson
AFAS Live, Amsterdam
First Aid Kit
Paradiso, Amsterdam
19:30
Django Django
Melkweg, Amsterdam
Blue October
Melkweg, Amsterdam
10:00
Kizzy
Westside Slotermeer, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Alexander Beets / Jazzkia / Saskia Laroo
De Observant, Amersfoort
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Maaike Ouboter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
12:30
Paul Sun
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 maart 2018
21:00
Yori Swart
Hedon, Zwolle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
20:30
Anonymous
Boerderij, Zoetermeer
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam