Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kik
Elst
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
The Lane
Oostburg
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
22:00
Stadscafé Blij
Zwolle
23:45
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Rotown
Rotterdam
20:15
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
PIP
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradox
Tilburg
23:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Nijend 24
Anderen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
LaserQuest / De Tapperij
Hengelo
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Vroone
Kapelle
De Spot
Middelburg
De Spieghel
Groningen
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
De Roma
Antwerpen
21:00
De Pul
Uden
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:00
De Magneet
Rotterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
zaterdag 11 maart 2017
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Omval, Diemen
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kom, Nieuwegein
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater De Kik, Elst
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater de Bussel, Oosterhout
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniel Lohues - Moi
Theater Carrousel, Ommen
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Bouwkunde, Deventer
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Motel Westcoast - The American Dream
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Trouble soon be over - Frédérique Spigt e.a.
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Basement Torture Killings / Fractured Insanity
The Lane, Oostburg
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Zig Zags
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Seven Days
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:15
Discover Berget Lewis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Tangarine
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
22:00
Money & The Man
Stadscafé Blij, Zwolle
23:45
BASSFACE XII: Bukezz Finezt / Karimooo / P0gman
Simplon, Groningen
20:30
All the King's Daughters / Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen
20:00
LOS - VAST
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
Drive Like Maria
Rotown, Rotterdam
20:15
Ruth Boersma
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
20:00
Suicide Commando / The Frozen Autumn
Poppodium Volt, Sittard
Her Majesty
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Rockabilly Jailbirds 2: Slapback Johnny + Lucky Daltons + DJ Thunder B
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Available Jelly
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Clone Records
PIP, Den Haag
20:00
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
20:00
The Black Marble Selection
Paradox, Tilburg
23:30
Vangodlos
Paradiso, Amsterdam
Indiestad: Cloud Nothings
Paradiso, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Mini & Maxi
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Stan Van Samang
Oktoberhallen, Wieze
20:00
Clean Pete
Nijend 24, Anderen
21:00
Jebroer + Caza
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tarja Turunen
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Bongomatik
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Mad Professor
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Gare Du Nord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
LIVE: Link Wray, tribute by Trubbel Trio
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
20:00
Rectum Raiders
Merleyn, Nijmegen
19:30
Jagwar Ma
Melkweg, Amsterdam
Di-rect
Melkweg, Amsterdam
Tineke Schouten - T-splitsing
Martiniplaza, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Markant Uden, Uden
21:00
New Cool Collective ft. Matt Bianco
Manifesto, Hoorn
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Luctor et Emergo, Rilland
Bökkers
LaserQuest / De Tapperij, Hengelo
20:30
James Brandon Lewis
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
FABELHAFT
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Kf Allstars: Filmmuziek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Pete Doherty
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Schoft
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Trefpunt, Warmond
21:00
Batmobile
Het Bolwerk, Sneek
Fleddy Melculy
Hedon, Zwolle
20:00
5 Jaar Buro Ruis - Pyrodox / Ronnie Flex / Sabotage / The Dirty Daddie
Hedon, Zwolle
21:00
Meta and The Cornerstones (album releaseshow)
Grounds, Rotterdam
20:30
Flip Noorman - Make-up
Goudse Schouwburg, Gouda
16:00
SUIT
Gigant, Apeldoorn
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Figi Theater, Zeist
20:45
Skarnaval
Duycker, Hoofddorp
20:15
Jonna Fraser
Doornroosje, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Vroone, Kapelle
Waylon
De Spot, Middelburg
Henk & Melle
De Spieghel, Groningen
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schakel, Gilze
20:00
Elvis Costello
De Roma, Antwerpen
21:00
Wipneus en Pim
De Pul, Uden
Wende
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Meenthe, Steenwijk
19:00
Kizzy
De Magneet, Rotterdam
20:00
Frans van Deursen / Mirjam van Hengel
De Kleine Willem, Enschede