Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Vera
Groningen
LaserQuest / De Tapperij
Hengelo
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
PIP
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Melkweg
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Hedon
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Merksem
Merksem
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Spieghel
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Café De Singel
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Het Trefpunt
Warmond
21:00
Artishock
Soest
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
dB's
Utrecht
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
19:00
De Magneet
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
Theater De Kik
Elst
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
23:00
Muziekgieterij
Maastricht
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
Metropool
Hengelo
Theater Bouwkunde
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Stadscafé Blij
Zwolle
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Helling
Utrecht
19:45
De Grote of Sint-Michaëlskerk
Zwolle
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
De Bonte Wever
Assen
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
zaterdag 11 maart 2017
21:00
Batmobile
Het Bolwerk, Sneek
Benefietconcert "She Decides"-fonds van Minister Ploumen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
Bill Laurence
Bitterzoet, Amsterdam
Blonde Redhead
Vera, Groningen
Bökkers
LaserQuest / De Tapperij, Hengelo
21:00
Bongomatik
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Caro Emerald
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
20:00
Clean Pete
Nijend 24, Anderen
20:00
Clone Records
PIP, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniel Lohues - Moi
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Dayna Kurtz
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Figi Theater, Zeist
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Di-rect
Melkweg, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agnietenhof, Tiel
20:15
Discover Berget Lewis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Donnie
Tolhuistuin, Amsterdam
Drive Like Maria
Rotown, Rotterdam
20:00
Elvis Costello
De Roma, Antwerpen
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
FABELHAFT
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fleddy Melculy
Hedon, Zwolle
20:30
Flip Noorman - Make-up
Goudse Schouwburg, Gouda
Frank Boeijen
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Frans van Deursen / Mirjam van Hengel
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Gare Du Nord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
George van Houts - Kom Plot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Harry Sacksioni
Theater Zinin, Nijverdal
Henk & Melle
De Spieghel, Groningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg de Lawei, Drachten
Her Majesty
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Holy Beggars / Projectmanager
Café De Singel, Zwolle
Indiestad: Cloud Nothings
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jagwar Ma
Melkweg, Amsterdam
20:30
James Brandon Lewis
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Trefpunt, Warmond
21:00
Jazzconcert Henk Meutgeert Kwartet
Artishock, Soest
21:00
Jebroer + Caza
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Jonna Fraser
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Kapitan Korsakov/Cherubs/Bonne Aparte
dB's, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Kf Allstars: Filmmuziek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
19:00
Kizzy
De Magneet, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Markant Uden, Uden
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater De Kik, Elst
20:00
LIVE: Link Wray, tribute by Trubbel Trio
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
LOS - VAST
Schouwburg Lochem, Lochem
23:00
Mad Professor
Muziekgieterij, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Luctor et Emergo, Rilland
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater de Bussel, Oosterhout
22:00
Matt Winson
Altstadt, Eindhoven
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schakel, Gilze
20:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Bouwkunde, Deventer
Mini & Maxi
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Money & The Man
Stadscafé Blij, Zwolle
20:15
Motel Westcoast - The American Dream
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Navarone
De Helling, Utrecht
19:45
Nederlands Kamerkoor
De Grote of Sint-Michaëlskerk, Zwolle
21:00
New Cool Collective ft. Matt Bianco
Manifesto, Hoorn
20:30
Niels Geusebroek / Sabrina Starke / Tim Akkerman
De Bonte Wever, Assen
Nielson
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Niki Romijn - BOOM
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Old Man Lizard (UK) / Blood Diamond
Winston, Amsterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater 't Pand, Gorinchem
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Omval, Diemen
20:00
Pete Doherty
Koninklijk Circus, Brussel
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rectum Raiders
Merleyn, Nijmegen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rockabilly Jailbirds 2: Slapback Johnny + Lucky Daltons + DJ Thunder B
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Ruth Boersma
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal