Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
The Shack
Oude Meer
G.C. De Muze van Meise
Meise
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Brigant
Arnhem
Kulturhus Holten
Holten
Paard
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Moonshine
Sliedrecht
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
19:45
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
City Lido
Groenlo
20:00
Manifesto
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
23:30
Vera
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Noorderkerk
Sneek
19:30
P60
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Estrado
Harderwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Zwaan
Uitgeest
C.C. Biekorf
Lebbeke
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
G.C. De Kluize
Oosterzele
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
Paard
Den Haag
Podium onder de toren
Grootschermer
Theater de Purmaryn
Purmerend
vrijdag 09 maart 2018
The Kik - Hertaalt
Deventer Schouwburg, Deventer
The Mauskovic Dance Band
Cul de Sac, Tilburg
20:00
The Nits
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
The Rural Alberta Advantage
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Time Bandits
De Meester, Almere
The Wild Romance
The Shack, Oude Meer
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
20:00
Tim Akkerman sings The Boss
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tim Knol
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:30
Typhoon (USA)
Paradiso, Amsterdam
21:00
Valsbezig
De Flux, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vijay Iyer & Craig Taborn
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Voltage
P3, Purmerend
20:00
Vreemde Kostgangers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
20:30
While my Guitar Gently Weeps
Nieuwe Nor, Heerlen
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
20:00
Yori Swart
De Spot, Middelburg
20:00
Zenyatta Regatta (Police Tribute | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
zaterdag 10 maart 2018
20:00
10 CC
Schouwburg Hengelo, Hengelo
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Alcuna Wilds / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Anna Von Hausswolff
Paard, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Aspen Gems / Model Depose / Tiger Pilots
't Ukien, Kampen
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Simplon, Groningen
21:00
Back to Blondie
Moonshine, Sliedrecht
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
19:45
Big Rivers Indoor
Bibelot, Dordrecht
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bløf
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Bojan Z Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Bökkers
City Lido, Groenlo
20:00
Breakout / Brotherson / Ironic Maiden
Manifesto, Hoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Charlie Parr
Paradiso, Amsterdam
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
20:00
Classic Albums Deep Purple in Rock
De Meester, Almere
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
23:30
Combo Koedijk
Vera, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Danny Vera
Noorderkerk, Sneek
19:30
Dauthuz / Inquisitor / Sinister / The Monolith Deathcult
P60, Amstelveen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Dj Pure / Dj Stingray / Sunil Sharpe
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Dodecahedron + + The Flesh + Wrang
Groene Engel, Oss
21:00
Douglas Firs
Paradiso, Amsterdam
23:00
Dr. Peacock
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dulfer
De Spot, Middelburg
20:00
Dusky
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
EgoTwister, Quicksilver Fridays, Switch, Viper 3.0, Scarlet Rose, Hero
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Eindhoven Proms 2018
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
20:00
Estrado goes undercover: Led Zeppelin + Jimi Hendrix
Estrado, Harderwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Frank Blueka
De Zwaan, Uitgeest
Frank Boeijen
C.C. Biekorf, Lebbeke
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
19:00
Friejam: Masterclassband Modern Creative + Talking Cows
Neushoorn, Leeuwarden
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Corneel, Lelystad
20:00
GoGo Penguin
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Groova Palooza
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Gruppo Di Pawlowski
EKKO, Utrecht
20:15
Hans Aarsman / Jong Nederlands Blazers Ensemble Noord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman van Veen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:30
Icicle
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
Jan Smit - Jan & Alleman
Sportpaleis, Antwerpen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jaya The Cat
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Jef Neve
Tolhuistuin, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen Zijlstra - Waterman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
John Illsley of Dire Straits
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Karsu
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Keep Shelley in Athens
Paard, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend