Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vooruit
Gent
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
17:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Concertgebouw
Amsterdam
14:30
De Domijnen
Sittard
15:00
De Grote Kerk
Alkmaar
De Harmonie
Edam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Pul
Uden
20:30
De Zwerver
Oostende
Diligentia
Den Haag
19:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
Iduna
Drachten
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
Lokaal42
Helmond
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
Poortershoes
Groningen
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rockhal
Esch zur Alzette
00:00
Singer Theater
Laren
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Waterstaatkerk
Hengelo
13:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Baroeg
Rotterdam
zaterdag 07 maart 2020
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Canshaker Pi
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
SOKONINARU
V11, Rotterdam
22:30
Tjalling
Vera, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Age Of Love XXL
Vooruit, Gent
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:15
The Soul Preacher
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
zoete zin
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Zaantheater, Zaandam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 08 maart 2020
16:00
Country To Country
AFAS Live, Amsterdam
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
20:00
NF
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Marko Churnchetz / Joris Teepe / Billy Hart
Bimhuis, Amsterdam
20:00
BOTA KIDS : NEPHTYS + EXPO
Botanique, Brussel
20:00
Heavy Psych Sounds Fest Deventer
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Diamond Head
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Guy Swinnen
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:00
Charmed Life
CHV Noordkade, Veghel
Job Roggeveen
Concertgebouw, Amsterdam
14:30
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
De Domijnen, Sittard
15:00
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
De Grote Kerk, Alkmaar
The Grey Pants
De Harmonie, Edam
20:15
Amsterdams Andalusisch Orkest / Mohammed Azaay
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Vrijheid maak je samen - Jeugdopera Brundibár en lokale muziekverenigi
De Maaspoort, Venlo
16:00
DUO Verde - Met Germaine Bouts en Peter Hamers
De Maaspoort, Venlo
Seafret
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Johannette Zomer / Rolinha Kross / Tis Marang / Alisa Cuuna / Rojin Ha
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Angie Flare
De Pul, Uden
20:30
King Dude
De Zwerver, Oostende
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
19:30
Jaya The Cat
Effenaar, Eindhoven
15:00
Meindert Talma
Iduna, Drachten
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Patrick Watson
Koninklijk Circus, Brussel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
Moonshine Brigade
Lokaal42, Helmond
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
15:30
Batushka / Evil Invaders / Malevolent Creation
Metropool Enschede, Enschede
20:00
AVA Trio
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Alberta Cross
Muziekgieterij, Maastricht
Alain Clark
Paard, Den Haag
20:00
Rex Rebel
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jade Bird
Paradiso, Amsterdam
15:00
Manchester Collective
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
VanWyck
Podium 't Beest, Goes
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
15:45
Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
Leif de Leeuw Band
Poortershoes, Groningen
15:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
15:00
Dominic Seldis
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ghostemane
Rockhal, Esch zur Alzette
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
GosT + Svart Crown
Stroomhuis, Eindhoven
17:00
Sweet Mary Jane
Taverne, Bergen
15:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Kaasfabriek , Wormer
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
13:00
Thuishaven Winter: Benny Rodrigues / De Sluwe Vos / Sandrien
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
20:00
Asko Schönberg
TivoliVredenburg, Utrecht
OneRepublic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Remy van Kesteren
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Francis Poulenc Ensemble / Marjès Benoist - Ode aan de blaasmuziek
Waterstaatkerk, Hengelo
13:30
Brisk - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:00
Thiemo Wind en Saskia Coolen - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Holland zingt Hazes 2020
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 09 maart 2020
20:00
The Score
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kelis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Queen The Music
Beatrix Theater, Utrecht
Sebadoh
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Cavetown
Botanique, Brussel
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Guru Guru
Het Depot, Leuven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Tones and I
Melkweg, Amsterdam
18:30
Natassa Bofiliou
Melkweg, Amsterdam
20:45
Ernst Jansz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Boy Pablo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Modern Nature
Paradiso, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Lynne Hanson
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
tINI
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
IAMDDB
Trix, Antwerpen
11:00
Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
dinsdag 10 maart 2020
20:00
Xander de Rycke
30CC/Schouwburg, Leuven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
20:00
The Bay Strikes Back: Death Angel / Exodus / Testament
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rex Rebel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Vader + Chronosphere + Defiled + Fallcie
Baroeg, Rotterdam