Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Stenge
Heinkenszand
14:00
Grenslandhallen
Hasselt
11:00
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
Estrado
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Bloody Louis
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Mezz
Breda
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
23:00
AIR
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Warehouse
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Noorderkerk
Amsterdam
14:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:45
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:30
Café Bar Joppe
Aalsmeer
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
16:30
Theater De Storm
Winterswijk
15:00
De Bosuil
Weert
TivoliVredenburg
Utrecht
Geertekerk
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
19:45
013
Tilburg
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Dancing Bruins
Saasveld
15:00
Kulturhus
Ruurlo
Hoftheater
Raalte
20:00
P3
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Café The Pocket
Katwijk
zaterdag 17 maart 2018
20:00
Maaike Ouboter
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Roxeanne Hazes
Vorstin, Hilversum
20:00
The Bruceband
Vorstin, Hilversum
21:00
Julian Sas
Metropool, Hengelo
20:00
Maan
Metropool, Hengelo
Fuad Hassen - Held
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
LIVE: Elvis Presley by Blue Moon Trio
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Infloyd
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Stenge, Heinkenszand
14:00
K3
Grenslandhallen, Hasselt
11:00
K3
Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Grim Tim + Money & The Man
Estrado, Harderwijk
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Youff
Vera, Groningen
20:00
Zorita
Simplon, Groningen
20:00
Tim Akkerman Sings The Boss
Simplon, Groningen
20:30
Karsu
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Reggehof, Goor
20:15
Nadja Filtzer
De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - De Onzen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
22:00
Niekse
Altstadt, Eindhoven
20:15
Ghalia Benali
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Three Degrees
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
The World Is A Beautiful Place & I Am No Longer Afraid To Die
Dynamo, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
The Jazzinvaders
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:00
Pene Corrida
Bibelot, Dordrecht
Herman van Veen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Individuals / Leafs
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Arzbach, Brunt & Smit
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Van Lonesome + The Jaccobean | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
JAGD / Yasmine
Paard, Den Haag
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
20:30
Arborist
Rietveld Theater, Delft
The Kik - Hertaalt
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
PEER
Gelderlandfabriek, Culemborg
Leonie Meijer - Bella Italia
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
20:00
Majid Jordan
Bloody Louis, Brussel
The Script
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Flying Horseman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Flying Horseman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
Jasper Erkens
Mezz, Breda
16:00
Max Swagemakers
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
EUT
Luxor Live, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Editors
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Bløf
Trix, Antwerpen
23:00
Broederliefde
AIR, Amsterdam
21:00
Qurated by Bartek
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Artvark Saxophone Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Meervaart, Amsterdam
Emil Landman
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Goldfish
Warehouse, Amsterdam
20:00
Yung Internet
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Palace Winter
Paradiso, Amsterdam
Rico & Sticks
AFAS Live, Amsterdam
Toto
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
The Gift
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Fiddler's Green
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rejjie Snow
Melkweg, Amsterdam
14:00
Andrea Vasi / Diamanda Dramm / James Oesi
Noorderkerk, Amsterdam
14:00
Houg en Klungel
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:45
Savannah
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
Yori Swart
Fluor, Amersfoort
20:00
De Geldwolven
Paco Plumtrek, Almelo
17:00
Groovetakers
Café de Pilaren, Alkmaar
21:30
Trash bluesrockband
Café Bar Joppe, Aalsmeer
22:00
AC/DC UK + Ultimate Guns N Roses Tribute
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Ragazze Kwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 18 maart 2018
21:00
Electric Company / PEER
Hedon, Zwolle
Don Airey & Friends (Deep Purple)
Boerderij, Zoetermeer
16:30
Nadja Filtzer
Theater De Storm, Winterswijk
15:00
Maudlin
De Bosuil, Weert
Asaf Avidan
TivoliVredenburg, Utrecht
Damien Jurado
Geertekerk, Utrecht
16:00
Meindert Talma
dB's, Utrecht
19:45
Dool
013, Tilburg
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Bökkers
Dancing Bruins, Saasveld
15:00
Wout van den Berg – fluit Bram Kreeftmeijer – hobo Arno van Houtert –
Kulturhus, Ruurlo
Leonie Meijer - Bella Italia
Hoftheater, Raalte
20:00
Common Kings
P3, Purmerend
20:15
Vreemde Kostgangers
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Adam French / Jacob Banks
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Fly Magic / Under the Surface
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Savage Master
Gebr. De Nobel, Leiden
15:30
Wiebe: 20&18 Huiskamertour Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Joe Undercover
Café The Pocket, Katwijk