Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
013
Tilburg
20:00
Vooruit
Gent
16:00
Little Devil
Tilburg
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
Duycker
Hoofddorp
Figi Theater
Zeist
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
13:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
TivoliVredenburg
Utrecht
Mezz
Breda
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
16:00
NiXenMeer
Enschede
De Gouden Leeuw
Dongen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
14:00
MECC
Maastricht
11:00
MECC
Maastricht
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Theater De Kik
Elst
Cacaofabriek
Helmond
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
De Molenberg
Delfzijl
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
Stadsbrouwerij Wittenburg
Zevenaar
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Markant Uden
Uden
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
The Lane
Oostburg
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
15:30
Chassé Theater
Breda
15:30
De Flux
Zaandam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bar Bukowski
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Paradox
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Flint
Amersfoort
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Rotown
Rotterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Patronaat
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Paard
Den Haag
EKKO
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Helling
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
zondag 26 maart 2017
20:30
Blackstreet
013, Tilburg
20:00
Blaudzun
Vooruit, Gent
16:00
Brutal Sphincter
Little Devil, Tilburg
12:30
Calefax
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Claron McFadden / Mike Del Ferro
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
Conan / Downfall of Gaia / Hark / High Fighter
Willemeen, Arnhem
20:00
Container
dB's, Utrecht
20:00
Dave Matthews / Tim Reynolds
AFAS Live, Amsterdam
15:00
De Stokers
Duycker, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
20:00
Don Airey
Muziekgieterij, Maastricht
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Koningshof, Maassluis
20:00
Fay Claassen
Luxor Live, Arnhem
16:00
Gitta de Ridder
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
Gojira
TivoliVredenburg, Utrecht
Henk & Melle
Mezz, Breda
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
16:00
HighWay
NiXenMeer, Enschede
Imperial Crowns
De Gouden Leeuw, Dongen
22:00
J. Bernardt
Merleyn, Nijmegen
20:00
John Garcia - Coyote Unplugged Tour + support
Mezz, Breda
14:00
K3
MECC, Maastricht
11:00
K3
MECC, Maastricht
15:00
Karsu
Theater Walhalla, Rotterdam
Lavinia Meijer
De Nieuwe Kerk, Den Haag
LOS - VAST
Theater De Kik, Elst
Mercy John
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Mini & Maxi
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Mirusia Louwerse
De Molenberg, Delfzijl
15:00
Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
O TEMBA SUSHI SESSION: TAKO / ORPHEU THE WIZARD / KEZ YM / NORI
Melkweg, Amsterdam
20:00
Oddisee And Good Compny
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Over The Rhine
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
Paceshifters
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
Paceshifters
Plato Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Paul Mulder
Stadsbrouwerij Wittenburg, Zevenaar
15:15
Photonen Vocaal Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rhiannon Giddens
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ro James
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Ruud Houweling
Gigant, Apeldoorn
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Markant Uden, Uden
14:15
Sebastian Petersen / Jaap Majoor / Janneke Daalderop
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Spencer Bohren
The Lane, Oostburg
19:30
The Record Company
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
Trio Escapada + Omar Mollo
Jeruzalemkerk, Amsterdam
15:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
15:30
Women in pop
De Flux, Zaandam
20:00
Youssou N' Dour
Melkweg, Amsterdam
maandag 27 maart 2017
20:00
Dotan - 7 Layers Sessions
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
GEANNULEERD TakeRoot presents: Over The Rhine
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Henk Schiffmacher 65th Birthday Bash
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iris Penning
Bar Bukowski, Amsterdam
J. Bernardt
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
King Ayisoba
Paradox, Tilburg
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
You Me At Six
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 28 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Maaspoort, Venlo
20:00
Andermans veren Live! - Er is altijd een derde
Flint, Amersfoort
19:45
ARW
TivoliVredenburg, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Bruno Mars
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
CC Smugglers
Rotown, Rotterdam
19:45
Dean Lewis / Lucy Rose / Tamino
Doornroosje, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jef Neve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mayhem
Patronaat, Haarlem
19:45
Me And That Man
TivoliVredenburg, Utrecht
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Harmonie, Leeuwarden
Monster Truck
Melkweg, Amsterdam
20:00
Patricia Kaas
Le Forum, Liège
20:00
Quantum Night
Paard, Den Haag
Roosevelt
EKKO, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Satellite Stories
Paradiso, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 29 maart 2017
(HED) Planet Earth + Sumo Cyco
De Helling, Utrecht
20:00
6lack
Melkweg, Amsterdam
19:30
Alejandro Escovedo
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Amongster / Handed
Rotown, Rotterdam
20:00
An Pierlé / Jan Swerts
Paard, Den Haag
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Birdy Nam Nam
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bruno Mars
Sportpaleis, Antwerpen