Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
Metropool
Hengelo
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Hothouse Redbad
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
Q-bus
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
20:30
De Spot
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Carrousel
Ommen
Groene Engel
Oss
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
P3
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
V11
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Pit
Terneuzen
22:00
Club Fix
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
't Oude Pothuys
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
21:30
Tavenu
Waalwijk
20:00
De Bosuil
Weert
G.C. De Zoerla
Westerlo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
J.C. De Klinker
Aarschot
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Amer
Amen
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
vrijdag 23 maart 2018
20:30
Diana Jones
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: Status Quo, tribute by Back to Back
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Daniel Cavanagh
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
Metropool Metal Fest
Metropool, Hengelo
21:30
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison
Vorstin, Hilversum
20:00
Memphis Maniacs
Vorstin, Hilversum
21:00
Mt. Desolation / Mutator / Onkt
Manifesto, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
20:30
Angra + Geoff Tate's Operation Mindcrime + guests
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Afterpartees
Podium Asteriks, Leeuwarden
KRUPA & the Genes
Hothouse Redbad, Leeuwarden
20:00
Voltage
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Sunday at Eight
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
The Wild Romance
Q-bus, Leiden
21:00
The Toasters
Corneel, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
20:30
Dead Brothers / Rommelhond
De Spot, Middelburg
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
23:00
Be Charm'D / Irwan / Odin / Venz
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Fleddy Melculy / Rectum Raiders
Doornroosje, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Zinin, Nijverdal
Danny Vera
Theater Zinin, Nijverdal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot
Daniel Lohues
Theater Carrousel, Ommen
Barry Hay Flying V Formation
Groene Engel, Oss
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Prince Tribute Band
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Nick Veanz
P3, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
The Kik - Hertaalt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
EUT
V11, Rotterdam
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett
Rotown, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Surrender @ De Pit
De Pit, Terneuzen
22:00
Dave Roelvink
Club Fix, Tilburg
20:00
Rockaoke
Little Devil, Tilburg
20:00
DAAN (B)
013, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Dawn Brothers
De Pul, Uden
Rowwen Heze
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Cymbaline / The Groovetooters
't Oude Pothuys, Utrecht
20:30
Rosemary & Garlic
TivoliVredenburg, Utrecht
Big Thief
EKKO, Utrecht
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
20:00
Daniel Docherty
TivoliVredenburg, Utrecht
Mario Batkovic
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Ante Up / Get Some / Life Betrays Us
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
21:30
Live And Dangerous / Status Quo Forever
Tavenu, Waalwijk
20:00
Another Journey
De Bosuil, Weert
The Bootleg Sixties
G.C. De Zoerla, Westerlo
20:30
Karsu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
Herman van Veen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
The Cool Quest
Hedon, Zwolle
zaterdag 24 maart 2018
21:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Nele Needs A Holiday
J.C. De Klinker, Aarschot
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Yori Swart
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Unstoppable Force
De Meester, Almere
20:00
Diana Jones
De Amer, Amen
Eefje De Visser
Fluor, Amersfoort
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:30
YallahYallah
Melkweg, Amsterdam
22:00
VETO
Paradiso, Amsterdam
21:00
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison
Q-Factory, Amsterdam
20:30
I Compani / Reeds & Deeds
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jack Of Hearts
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Caravan
Amstelkerk, Amsterdam
Imarhan
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
DVSN
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ray Fuego
Paradiso, Amsterdam
20:00
MadNes Pre-party
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jonathan Wilson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Trammeland
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Alarm
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
Charlotte Gainsbourg
Paradiso, Amsterdam
00:00
Claire Lyons / Drivah / Waxfiend
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Daniel Cavanagh
Gigant, Apeldoorn