Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Gouden Leeuw
Dongen
15:30
De Flux
Zaandam
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:30
Chassé Theater
Breda
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradox
Tilburg
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Bar Bukowski
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Rotown
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
Le Forum
Liège
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Flint
Amersfoort
EKKO
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Kees
Huissen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekcafé Elpee
Deinze
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
zondag 26 maart 2017
Lavinia Meijer
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:00
Mirusia Louwerse
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Kleine Komedie, Amsterdam
Imperial Crowns
De Gouden Leeuw, Dongen
15:30
Women in pop
De Flux, Zaandam
15:00
Ann May
De Bosuil, Weert
20:00
Container
dB's, Utrecht
14:15
Sebastian Petersen / Jaap Majoor / Janneke Daalderop
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
Mercy John
Cacaofabriek, Helmond
16:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Ro James
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Oddisee And Good Compny
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rhiannon Giddens
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dave Matthews / Tim Reynolds
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Blackstreet
013, Tilburg
maandag 27 maart 2017
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Parktheater, Eindhoven
20:00
King Ayisoba
Paradox, Tilburg
19:00
Henk Schiffmacher 65th Birthday Bash
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Leidse Schouwburg, Leiden
GEANNULEERD TakeRoot presents: Over The Rhine
De Oosterpoort, Groningen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
J. Bernardt
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Iris Penning
Bar Bukowski, Amsterdam
20:00
Dotan - 7 Layers Sessions
Ancienne Belgique (AB), Brussel
You Me At Six
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 28 maart 2017
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
19:45
Me And That Man
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
ARW
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bruno Mars
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Venray, Venray
20:00
CC Smugglers
Rotown, Rotterdam
Mayhem
Patronaat, Haarlem
20:00
Satellite Stories
Paradiso, Amsterdam
20:00
Quantum Night
Paard, Den Haag
Monster Truck
Melkweg, Amsterdam
20:00
Patricia Kaas
Le Forum, Liège
Sanne Wallis de Vries - Gut
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Andermans veren Live! - Er is altijd een derde
Flint, Amersfoort
Roosevelt
EKKO, Utrecht
19:45
Dean Lewis / Lucy Rose / Tamino
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Maaspoort, Venlo
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:00
Jef Neve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 29 maart 2017
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Wilminktheater, Enschede
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jonny Fritz / Joshua Hedley
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
The Mavericks
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Her Majesty
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
LOS - VAST
Theater Kees, Huissen
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater De Veste, Delft
20:00
Tangarine
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Frank Boeijen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Milburn
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Spinvis - Trein/ Vuur/ Dageraad
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Bruno Mars
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
George van Houts - Kom Plot
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Amongster / Handed
Rotown, Rotterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
22:00
CC Smugglers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sir the Baptist
Paradiso, Amsterdam
You Me At Six
Paradiso, Amsterdam
Roosevelt
Paard, Den Haag
20:00
An Pierlé / Jan Swerts
Paard, Den Haag
20:00
Justify All Means / The Blackest Grey
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
J. Bernardt
Muziekgieterij, Maastricht
Flotsam & Jetsam
Muziekcafé Elpee, Deinze
20:00
New Model Army
Metropool, Hengelo
22:00
The Henhouse Prowlers
Merleyn, Nijmegen
20:00
6lack
Melkweg, Amsterdam
Real Friends
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Junushoff Theater, Wageningen