Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
16:00
Huistheater De Steenakker
Haps
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Vooruit
Gent
20:30
013
Tilburg
13:00
De Speeldoos
Vught
20:30
Luxor Live
Arnhem
15:00
De Bosuil
Weert
12:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
De Schalm
Westwoud
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bar Bukowski
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
EKKO
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Le Forum
Liège
Melkweg
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Chassé Theater
Breda
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Wilminktheater
Enschede
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Metropool
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Kees
Huissen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Junushoff Theater
Wageningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Brebl
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
zondag 26 maart 2017
20:00
Dave Matthews / Tim Reynolds
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Container
dB's, Utrecht
20:00
Conan / Downfall of Gaia / Hark / High Fighter
Willemeen, Arnhem
16:00
Claron McFadden / Mike Del Ferro
Huistheater De Steenakker, Haps
12:30
Calefax
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Brutal Sphincter
Little Devil, Tilburg
20:00
Blaudzun
Vooruit, Gent
20:30
Blackstreet
013, Tilburg
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Speeldoos, Vught
20:30
Anna Rune
Luxor Live, Arnhem
15:00
Ann May
De Bosuil, Weert
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
20:00
Amongster / Handed
Paradiso, Amsterdam
15:00
Alex Roeka
De Schalm, Westwoud
20:00
7 Layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
16:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
maandag 27 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
You Me At Six
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
King Ayisoba
Paradox, Tilburg
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Leidse Schouwburg, Leiden
J. Bernardt
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Iris Penning
Bar Bukowski, Amsterdam
19:00
Henk Schiffmacher 65th Birthday Bash
Paradiso, Amsterdam
GEANNULEERD TakeRoot presents: Over The Rhine
De Oosterpoort, Groningen
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Dotan - 7 Layers Sessions
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 28 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:00
Satellite Stories
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Gut
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Roosevelt
EKKO, Utrecht
20:00
Quantum Night
Paard, Den Haag
20:00
Patricia Kaas
Le Forum, Liège
Monster Truck
Melkweg, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Harmonie, Leeuwarden
19:45
Me And That Man
TivoliVredenburg, Utrecht
Mayhem
Patronaat, Haarlem
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jef Neve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
19:45
Dean Lewis / Lucy Rose / Tamino
Doornroosje, Nijmegen
20:00
CC Smugglers
Rotown, Rotterdam
20:00
Bruno Mars
Sportpaleis, Antwerpen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:45
ARW
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Andermans veren Live! - Er is altijd een derde
Flint, Amersfoort
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Maaspoort, Venlo
woensdag 29 maart 2017
You Me At Six
Paradiso, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
William Boeva - Reset
De Spil, Roeselare
20:00
Wende Snijders
Chassé Theater, Breda
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
19:45
The Mavericks
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
The Henhouse Prowlers
Merleyn, Nijmegen
20:00
Tangarine
Theater de Spiegel, Zwolle
22:00
Supermoon
BIRD, Rotterdam
20:15
Spinvis - Trein/ Vuur/ Dageraad
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sir the Baptist
Paradiso, Amsterdam
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Wilminktheater, Enschede
Roosevelt
Paard, Den Haag
Real Friends
Melkweg, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Racoon
Effenaar, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
New Model Army
Metropool, Hengelo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
My Baby
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Milburn
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
20:00
LOS - VAST
Theater Kees, Huissen
21:00
Leo Stannard
Bitterzoet, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Justify All Means / The Blackest Grey
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jonny Fritz / Joshua Hedley
Tolhuistuin, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jasper Blom Quartet / Nils Wogram
Brebl, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
De Domijnen, Sittard
20:30
J. Bernardt
Muziekgieterij, Maastricht
19:45
Her Majesty
TivoliVredenburg, Utrecht