Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cafe Averechts
Utrecht
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Red Shoe Sessions
Nijmegen
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Music Club Kampen
Kampen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
V11
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
De X
Leiden
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
Lucky
Rijssen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Paradiso
Amsterdam
Vera
Groningen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Club Fix
Tilburg
23:00
Metropool Enschede
Enschede
23:00
013
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
23:45
Club Red
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Kukeleku
Horst
Paradiso
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
11:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
11:00
Muzenforum
Bloemendaal
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Grounds
Rotterdam
14:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Theater Posa
Lelystad
15:00
Herman van Veen Artscenter
Soest
15:00
Simplon
Groningen
15:00
Ostadetheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Baroeg
Rotterdam
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:00
P60
Amstelveen
16:00
LOLA050
Groningen
16:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Taverne
Bergen
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Gebr. De Nobel
Leiden
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Noorderkerk
Sneek
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Ostadetheater
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Paard
Den Haag
zaterdag 24 maart 2018
20:30
I Compani / Reeds & Deeds
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Niekse
Cafe Averechts, Utrecht
20:30
The Wild Romance
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Banner. / Matt Perriment
Red Shoe Sessions, Nijmegen
Donnerwetter
Metropool Enschede, Enschede
21:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Pink Floyd Project
Music Club Kampen, Kampen
21:00
Roxeanne Hazes
Cacaofabriek, Helmond
Nouveau Vélo
V11, Rotterdam
21:00
De Likt
Metropool, Hengelo
21:00
Page Down + Mxrcxl
Altstadt, Eindhoven
21:00
Flat Out Vet Oud 40+ Party
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
New Wave City, Simple Minds Editie
Paard, Den Haag
21:00
Mango Zabba
Stathe, Utrecht
21:00
Ornina Ensemble
De X, Leiden
21:30
Barrelhouse
De Flux, Zaandam
21:30
Broederliefde
Lucky, Rijssen
22:00
Shaemless
Merleyn, Nijmegen
22:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
LIVE: Pearl Jam, Tribute by Once
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
VETO
Paradiso, Amsterdam
Triptides
Vera, Groningen
22:00
Carlo de Wijs
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Dr. Lektroluv
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Josylvio / Latifah
Club Fix, Tilburg
23:00
Hard Hallucination
Metropool Enschede, Enschede
23:00
Netsky
013, Tilburg
23:00
Binary / Current Value / Killbox
Doornroosje, Nijmegen
23:30
YallahYallah
Melkweg, Amsterdam
23:30
Das bisschen Totschlag
Vera, Groningen
23:45
Broederliefde
Club Red, Leeuwarden
zondag 25 maart 2018
The Bootleg Sixties
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
Eurabia
Paradiso, Amsterdam
Stef Bos - Kern
Chassé Theater, Breda
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Podium Hoge Woerd, De Meern
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
11:00
James Oesi
Muzenforum, Bloemendaal
12:00
Rachel Podger
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
An Easy Sunday: Gerardo Rosales Trio
Grounds, Rotterdam
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Podium Hoge Woerd, De Meern
14:15
Duo Cibeles / Francisco Deheza / Suzanne van Duuren
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Arzbach, Brunt & Smit
Theater Posa, Lelystad
15:00
Andrea Vasi / James Oesi
Herman van Veen Artscenter, Soest
15:00
Inferno / IXXI / The Stone
Simplon, Groningen
15:00
Matangi Kwartet
Ostadetheater, Amsterdam
15:00
Remco van Rotterdam
PopEi, Eindhoven
15:00
Daniel Docherty
Het Bolwerk, Sneek
15:30
Diesel Breath / Dirty Protest / Disorder / Pressure Pact / Sick of stu
Baroeg, Rotterdam
15:30
10voorEEN
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Moo Sessions #15 // Bear Valour
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:00
Arkhon Infaustus / Demonomancy / Graceless / LVTHN / MorVigor
P60, Amstelveen
16:00
The Highway Rhythm and Blues Gang in Lola
LOLA050, Groningen
16:00
Sweet Mary Jane
Grand Cafe Carambole, Winschoten
16:15
Frank Valenza
Gigant, Apeldoorn
17:00
One Revolution Band
Taverne, Bergen
18:00
LIVE: Stage Experience Maart 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
Dark Tranquillity / Equilibrium
Gebr. De Nobel, Leiden
Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
19:45
Aquilo
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Joan Osborne
TivoliVredenburg, Utrecht
Evanescence
AFAS Live, Amsterdam
Calexico
Paradiso, Amsterdam
20:00
DAAN (B)
Luxor Live, Arnhem
20:00
Daniel Docherty
Noorderkerk, Sneek
20:00
tUnE-yArDs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Wiley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Monica Coronado
Dassenakker Live, Houten
20:00
Boy Pablo
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ski Mask The Slump God
Trix, Antwerpen
Fu Manchu
Patronaat, Haarlem
20:00
Nina June
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rhye
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jonathan Wilson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Matthews Southern Comfort
De Bosuil, Weert
20:00
Meadowlark
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Incendiary
Bibelot, Dordrecht
20:00
MAMILLA 24TH ANNIVERSARY SHOW + Kabuki
De Spot, Middelburg
20:00
Lilian Vieira Grupo
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Ardemus Saxofoonkwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Vreemde Kostgangers
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
The Bluebirds
Hedon, Zwolle
20:30
Diana Jones
Luxor Live, Arnhem
20:30
Zara McFarlane
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Matangi Kwartet
Ostadetheater, Amsterdam
20:30
Daniel Cavanagh (Anathema)
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Fatoumata Diawara
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Carmen Forbes (EP-release)
Grounds, Rotterdam
maandag 26 maart 2018
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
5 Seconds of Summer
Melkweg, Amsterdam
19:30
Joan Osborne
Patronaat, Haarlem
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bearcubs
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
No Age
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Fu Manchu
Het Depot, Leuven
20:00
Triptides
Paard, Den Haag