Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
Pier 15
Breda
20:15
Pieterskerk
Utrecht
22:00
Plan C
Rotterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Simplon
Groningen
21:00
So What!
Gouda
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Synagoge
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater Idea
Soest
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willemeen
Arnhem
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
't Ukien
Kampen
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Ahoy
Rotterdam
AINSI
Maastricht
22:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
Atak
Enschede
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Café Miles
Amersfoort
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cult Art Shop
Nijverdal
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Bonte Wever
Assen
20:30
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meester
Almere
19:30
De Pit
Terneuzen
20:00
De Reggehof
Goor
21:00
De Spieghel
Groningen
14:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
East End
Moordrecht
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grote Kerk van Epe
Epe
vrijdag 31 maart 2017
John Mayall
Patronaat, Haarlem
The Homesick
Pier 15, Breda
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pieterskerk, Utrecht
22:00
Reverend Bart and The Shepherds of Blues
Plan C, Rotterdam
20:00
Moss
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Ode aan Tony Williams door Daniel Jonkers
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Led Zeppelin Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Sef
Rotown, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Spinvis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Joy Wellboy
Simplon, Groningen
21:00
The Dawn Brothers + Huxley
So What!, Gouda
Imperial Crowns
Spirit of 66, Verviers
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniel Lohues - Moi
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Golden Caves + Semi Stereo
StudioGonz, Gouda
20:00
House of Cosy Cushions
Synagoge, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Schalm, Veldhoven
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Gregory Page
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater Idea, Soest
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jonny Fritz
V11, Rotterdam
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Flotsam & Jetsam / Izegrim / Dew-Scented
Willemeen, Arnhem
20:30
Amber Kamminga
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 01 april 2017
20:00
Jazz Avond - Mens Band & Columbus Jazz
't Ukien, Kampen
René van Meurs - Even goede vrienden
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Music Show Scotland
Ahoy, Rotterdam
Wende Snijders
AINSI, Maastricht
22:00
The Hazzah
Altstadt, Eindhoven
23:00
DVS1
Atak, Enschede
Moss
Bibelot, Dordrecht
20:00
Troyboi
Bitterzoet, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
The Battle Of The Tribute Bands
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Gyula Horvath
Boerderij Kamps, Rolde
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Bon theater, Medemblik
20:00
The Henhouse Prowlers
Burgerweeshuis, Deventer
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Pas, Heesch
Pater Moeskroen - Fiesta!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Amber Gomaa
Café Miles, Amersfoort
20:30
Pieter Derks - Spot
Chassé Theater, Breda
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
19:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Flotsam & Jetsam
Cult Art Shop, Nijverdal
20:00
Enge Buren - Ruk!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
60s Dylan
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Big Ass Metal Fest w/ Bleeding Gods, Tribal Spirits & Black Silence
dB's, Utrecht
20:30
Queenmania
De Bonte Wever, Assen
20:30
Keihard lachen met: Adam Fields / Christian Pielich / Jochen Otten
De Flux, Zaandam
Typhoon - Moro Lobi
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kleine Willem, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty
De Maaspoort, Venlo
20:00
Classic Albums: Beatles - Revolved
De Meester, Almere
19:30
King Hiss / Spitfire (BE) / Tangled Horns
De Pit, Terneuzen
20:00
Her Majesty
De Reggehof, Goor
21:00
Whitney Rose
De Spieghel, Groningen
14:30
Vocaal Ensemble MUSA
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Frank Blueka
Deventer Schouwburg, Deventer
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Moddi
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Grindhoven 2017
Dynamo, Eindhoven
19:00
Ghostriders / The Beemeeneebees
East End, Moordrecht
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
Kraak & Smaak
Effenaar, Eindhoven
20:30
Paceshifters
EKKO, Utrecht
20:00
Roots Riders
Fluor, Amersfoort
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Verboden Vruchten met Herman Koch Pepijn lanen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Waylon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Pink Project
Goudse Schouwburg, Gouda
Mike Boddé - De Geurige Man
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Chantal Acda en Arc Sonore
Grote Kerk van Epe, Epe