Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
The Lounge
Eeklo
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
14:00
De Perifeer
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
De Weijer
Boxmeer
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Todo
Best
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Musis
Arnhem
22:00
Grand Café De Hildenberg
Appelscha
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Café de Bieb
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Café Miles
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
16:00
De Bosuil
Weert
19:00
Biebob
Vosselaar
20:00
Grenswerk
Venlo
16:00
dB's
Utrecht
013
Tilburg
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
17:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
De Schakel
Reuver
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Dassenakker Live
Houten
19:30
Duycker
Hoofddorp
15:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Mezz
Breda
Taverne
Bergen
15:30
Willemeen
Arnhem
16:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 15 april 2017
20:00
The Bleus Against Youth
The Jack, Eindhoven
20:00
The Skyblasters
The Lounge, Eeklo
21:00
BLACK-OUT Festival
Bibelot, Dordrecht
21:00
Azure Hiptronics
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Room for Elephants
Theater De Omval, Diemen
Tangarine
Deventer Schouwburg, Deventer
14:00
Antonio Borghini / Cactus Truck
De Perifeer, Deventer
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:00
Analyze
Paard, Den Haag
Her Majesty
Paard, Den Haag
19:30
Mister Pretty
Paard, Den Haag
19:00
Nederlands Kamerkoor / Residentie Orkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Frank Boeijen
Theater De Veste, Delft
Stef Bos & Band - Wereldwijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Dr. Lektroluv
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
LP
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Circa Waves
Botanique, Brussel
20:00
Rag'n'Bone Man
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lubomyr Melnyk
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Clark
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
SX
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
CHVE
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Chassé Theater, Breda
20:00
Dana Fuchs in MEZZ
Mezz, Breda
Scarlet Stories / Vetrar Draugurinn
Mezz, Breda
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Never Back Down / Ocean Depths
Todo, Best
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
De Maagd, Bergen op Zoom
21:30
The B Machine - Voor het swingen de kerk in
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Musis, Arnhem
22:00
Trash bluesrockband
Grand Café De Hildenberg, Appelscha
20:00
Mirusia Louwerse
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Yung Nnelg
Paradiso, Amsterdam
20:30
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Kenny Glasgow
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jett Rebel
Paradiso, Amsterdam
Temples
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Grand East
Paradiso, Amsterdam
The Kyle Gass Band
Sugar Factory, Amsterdam
La Pegatina
Melkweg, Amsterdam
Sticky Fingers
Paradiso, Amsterdam
Creeper
Melkweg, Amsterdam
16:00
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
16:00
James Oesi
Café de Bieb, Amsterdam
00:00
President
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ivar
Café Miles, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Battlehooch
De Meester, Almere
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 16 april 2017
Pain Of Salvation
Hedon, Zwolle
20:00
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Dana Fuchs
De Bosuil, Weert
19:00
Dark Tranquillity
Biebob, Vosselaar
20:00
Betty Soo / Michael Fracasso
Grenswerk, Venlo
16:00
Logic Of Denial
dB's, Utrecht
Yung Internet
013, Tilburg
Moss
Rotown, Rotterdam
20:30
Alex Vargas
Theater Rotterdam, Rotterdam
17:00
Festival de Frikandel 2017
Grounds, Rotterdam
21:00
Dave Chavez Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
King King
De Schakel, Reuver
Sue the Night
Doornroosje, Nijmegen
Being as an Ocean / Thy Art Is Murder
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Joia
Dassenakker Live, Houten
19:30
Russkaja
Duycker, Hoofddorp
15:00
Eric Steckel
Duycker, Hoofddorp
20:00
Petter Carlsen
Cacaofabriek, Helmond
16:00
LIVE: Blaze Bayley + Virtual Mission
Muziekcafé Helmond, Helmond
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Music With Strangers - The Originals
Altstadt, Eindhoven
19:30
Astroid Boys
Dynamo, Eindhoven
20:00
Racoon
Paard, Den Haag
19:30
Sef
Paard, Den Haag
20:00
Mydonna
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
HVOB
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Austra
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
POB parade
Mezz, Breda
Lorrèn
Taverne, Bergen
15:30
Benighted / Wormed / Unfathomable Ruination / Omophagia / Dictated + s
Willemeen, Arnhem
16:00
The Dawn Brothers
Gigant, Apeldoorn
20:30
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Dawn Brothers
Paradiso, Amsterdam
Bob Dylan
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Pera invites RaQS
Paradiso, Amsterdam
Ultimate Eagles - Celebrating 40 years Hotel California
Q-Factory, Amsterdam
Dubioza Kolektiv
Melkweg, Amsterdam
Peter Beets meets Hans Dulfer - Een ode aan Sonny Rollins
North Sea Jazz Club, Amsterdam
maandag 17 april 2017
20:30
Pulled Apart By Horses
EKKO, Utrecht
3FM Awards
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Hot Tamale
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Theater De Lievekamp, Oss